Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vega tömegnövelés. Elméletileg?

Vega tömegnövelés. Elméletileg?

Figyelt kérdés

Üdv. Előre leszögezem, hogy én nem testépítő jelleggel edzek, úgyhogy a kérdés engem inkább csak elméleti szempontból érdekel de ettől függetlenül kíváncsi vagyok, ki mit gondol.


Sok testépítő, köztük ismerőseim küzdenek a tömegelés közbeni zsírosodással. Ami hát valljuk be, mindenkinek rémálom.


A kérdésem arra irányul, hogy ez a mértékű, és gyakori elzsírosodás mennyire jellemző azoknál, akik vegák, és tömegelnek? Azért kérdezem, mert amely ismerőseim áttértek a vega táplálkozásra, mind vékonyodtak egy idő után, viszont HATÁROZOTTAN vega testépítő ismerősöm egy sincs. Ezért lennék kíváncsi, ki mit gondol erről, és, ha esetleg véleményét kicsit ki tudja fejteni, megmagyarázni, annak külön örülnék :)



2014. máj. 19. 14:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Tomegeles alatti zsirosodas a kaloriaplusztól van. Nem az ételektől amiket eszunk. A vega ismeroseid vékonyodtak mert egy ételcsoportot teljesen kizártak így kevesebbet ettek. De semmi varazslat ott is kaloriadeficit volt.

Ha minel zsirmentesebb tomegelest akarsz:Legyen kicsi a kaloriaplusz.

Egyél ugy hogy a teljesitmenyed a leheto legjobb legyen.

Kb ezzel tudod befolyasolni.

2014. máj. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!