Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek mekkora részben...

Szerintetek mekkora részben van tényleg rendben az étrendje itt az embereknek?

Figyelt kérdés
Az edzésről semmiről fogalma sincs meg már rögtön zsirégető,protein,tömegnövelő stb. és levan irva,hogy elöször is normális étrend kellene és irja a kaja tökéletes stb. Szerintetek 10 ből mennyinél van tényleg rendben?:D
2014. máj. 11. 00:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem soknál, de nem véletlenül megy jól a tápkiegbiznisz, azok is veszik akiknek bőven elég lenne egy jó/jobb étrend. A mindenféle csilivili méregdrága hatóanyag, ilyen-olyan spéci mátrix, meg szuperaminosav hatásossága erősen kérdéses, de ezeket is veszik, mint a cukrot mert jó a körítés. Plusz hobbi szinten semmi jelentősége cuccokra költenek az alap fehérje helyett.
2014. máj. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tkodit ***** válasza:
Szerintem a felének se...
2014. máj. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is így van, hogy a legtöbbnek nincs rendben.
2014. máj. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szergej55 ***** válasza:
1-2, a többi megtanulhatna olvasni és gondolkodni.
2014. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, amikor leírja, hogy "normális" étrendje van, meg hogy "egészségesen étkezem" :D És akkor itt vége is a tudománynak.
2014. máj. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!