Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Feleslegesen edzettem órákat...

Feleslegesen edzettem órákat - felszívódott a fehérje?

Figyelt kérdés

Helo! Fura kérdésem van de tényleg tudnom kell, hogy felesleges volt-e a próbálkozásom. Nem bírja jól a gyomrom a

fehérjeturmixot, valószínűleg a laktóz miatt, le is cserélem. Egészen eddig viszont azt gondoltam ez normális, mert biztos szokatlan a szervezetemnek, soha nem ittam ilyeneket.


A Kérdésem az, hogy eddig vajon a fehérje amit ittam rendesen felszívódott a mellékhatások ellenére vagy megszabadult tőle a szervezetem?



2014. máj. 8. 22:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem írtad le, hogy mi történt, kihánytad? Hasmenésed lett?
2014. máj. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül hagytam ki :D nagyon puffadt tőle a hasam, minden alkalommal, tényleg azt gondoltam, hogy ez normális amíg utána nem jártam. Mindenképp csere lesz.
2014. máj. 8. 22:34
 3/11 *Glissade* ***** válasza:
100%
Dehogy edzettél feleslegesen!
2014. máj. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a laktózzal lesz akkor a baj, keress marhafehérjét, vagy hasonlót! Egyébként az első pár alkalommal előfordul ilyen, hiszen hatalmas adag, és nincs hozzásokva a szervezet.


Azért teljesen nem mehetett kárba, a nagyrésze ilyenkor is felszívódik, nem effektíve "az" jön ki, csak beindítja az ürítést bármi áron. Szóval felszívódik az, ha nem is 100%-ban (soha nincs teljes felszívódás igazából).

2014. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek, köszönöm!
2014. máj. 8. 22:46
 6/11 anonim ***** válasza:
Vazzeeee, milyen kérdés ez, nem szedek fehérjét és mégsem edzek soha feleslegesen, még ha nem is tök tisztán táplálkozik az ember az edzés akkor sem felesleges (legalábbis nálam nem).
2014. máj. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem birja a gyomrod a tejsavót a laktóz miatt akkor helyette egyél kaját vagy vegyél izolátumot. De semmiképp se marhafehérjét. Az nem más mint kollagén
2014. máj. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

a marhafehérje nem valami jó választás, főleg, azért, amiből készül(nem a marhahúsból van kivonva a fehérje)

én a tojásfehérjét választanám a helyedbe, sok gyártónak van, és nem nagyon panaszkodnak rá!

2014. máj. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Direkt nem azt ajanlottam mert azt olyan kevesen eszik hogy csak 1 kg-nal kisebb kiszerelesek vannak.
2014. máj. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
sőt még tápkieg sem kell, ha szilárd kajából megvan a napi fehérjebevitel. A szervezetnek kur vára mindegy, hogy te egy részét tápkiegből viszed be, vagy mindet szilárdból. Lényeg, hogy meglegyen. A fehérjepor is csak kaja, nem varázspor!
2014. máj. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!