Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ebbe mekkora...

Szerintetek ebbe mekkora igazság van, és mennyire hatásos?

Figyelt kérdés

[link]

17éves lánynak ez megfelel, eredményes lenne?


2014. máj. 7. 09:54
 1/10 tkodit ***** válasza:
100%
Hülyeség, ahogy a cél is. Normális súlyzós edzés kell, étrenddel, és akkor szépen izmosodok a láb, de nem lesz tőle lyuk a lábaid között. (illetve még egy tuti nem... :D )
2014. máj. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De akkor hogy lehet karcsúsítani a combokat, ha én vékonyabbat akarok? Futás kilőve, mert nem szeretem, és az különben is minden testrészből fogyaszt.
2014. máj. 7. 10:04
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan gyakorlat és megoldás nem létezik ami csak egy bizonyos helyről fogyaszt. Ha az a célod akkor már felejtsd is el. Ha diétázol akkor fogysz, viszont akkor vállalni kell azt hogy mindenhonnan fogyni fogsz. :)
2014. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

I love Gap...


szálkásító diéta, megfelelõ genetika és sok sok aerob mozgás

2014. máj. 7. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Kimondott csak a futastol nem fogynal. Helyi fogyas nincs fogynal minden honnan. Szalkasito etrend a fontos
2014. máj. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A kép amit küldtél, az egy 12 évesre hasonlít. Azokra meg nem igazán buknak.

Szálkásító diéta, súlyzós aerob edzés és ha a genetikád is olyan, akkor érhetsz el hasonlót, de ha engem kérdezel ez egy 17 éves lányhoz egyáltalán nem vonzó. Semmi fizikuma nem látszik, hogy volna; formátlan virslilábak, az a combköz pedig egy olyan divatbaromság, amivel a nők állítanak saját maguknak irreális standardot föl, holott a férfiak nagy részének ez be sem jön. Eddig én mindig csak a női oldalakon láttam ilyet, hogy mit csinálj, hogy combközöd meg jól kivehető csípő és kulcscsontod legyen, mert az a cuki (<3) <--ezzel az IQ-t jelölik amúgy? Vagy azt, hogy ezzel milyen alkatot fognak elérni a közízlésnél egy 10-es listán?

2014. máj. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem csak a futás fogyaszt minden testrészről. Ha megvan az étrend és az edzés is hozzá, és beindul a fogyás, akkor a testzsírodból mindenhonnan megindul, ezt te semmivel sem tudod helyileg irányítani. Azt a genetika szabja meg, hogy honnan milyen ütemben fogysz.
2014. máj. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
nekem 100% ban bejön ez a jelenség, egy 18-25 közti csajnak szerintem igen is jól áll... legyen fiatal vékony zsenge és be is indul a fantáziám. persze idõsebb hölgyek közt már nem szép, sõt mivel hacsak nem genetikusan ilyen, akkor valószínûleg csak olyan hiánydiétával tudja fenntartani ami hamar elcsúnyíthatja a bõrt stb stb, de mondom bizonyos kor alatti kis ribiknek abszolút jól áll... és kit érdekel a csajok egészsége? nem azèrt vannak, hogy egészséges izomzattal rendelkezzenek, hanem, hogy akár az egészségük árán is, de kedvünkre tegyenek... :D
2014. máj. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ddrake ezek a <3 megjegyzeseid nagyon kemenyek: D de kb igaz is... utana iro kedves valaszolo milyen hianydieta? Am igazi parasztnak tunsz...
2014. máj. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, mondják már, hogy elég éles tud lenni a nyelvem néha, nem tagadom, és általában nem is fogom vissza. Figyelmeztettek, hogy orálisan ne kényeztessek egy nőt se ezzel az éles nyelvemmel, mert még a végén véletlenül gátmetszést ejtek rajta.
2014. máj. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!