Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv. Olyan problémám lenne...

István084 kérdése:

Üdv. Olyan problémám lenne hogy allergiás vagyok a fehérjeporokban lévő összetevők vagy anyagok valamelyikére?

Figyelt kérdés
Konkrétan elkezdtem szedni a biotech usa 100% fehérjét kb. két alatt totál kipattanásosodtam tőle később pár hónap múlva a scitec fehérjét próbáltam de ugyan ez lett a vége az első hét után. és még kevesebbet is ettem az előírtnál. A tömegnövelötől amiben nincs vitamin nem lett bajom, de miért van ez? Ugyebár ezekben a fehérjeporokban vannak vitaminok és én ugyan így jártam pl a béres vagy centrum vit. Tablettákkal is. Most scitec jumbot eszem, de attól semmi bajom. Lehet hogy valami vitamin allergia vagy? Fehérje nem lehet mert a jumbotol semmi pattanás nincs. Tudtok esetleg olyan fehérjét ami nics vitaminokkal keverve csak natúr fehérje. Szerintem valamelyik vitaminra vagy azokban lévő anyagra vagyok allergiás mert ha fehérje lenne akkor már kijött volna .

2014. máj. 2. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Rengeteg natúr fehérje van, ízesítetlenek. Pl myprotein impact whey. Az jó lesz.
2014. máj. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tojás és a marha proteinekkel is tehetsz próbát,hátha mégis a tejszármazék a gond.
2014. máj. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!