Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ez naturál?

Szerintetek ez naturál?

Figyelt kérdés
ugy állítja be mintha naturál lenne, de valami nekem nagyon koksz gyanús, nem tudom biztosra, de mivel félig meddig benne vagyok ezekben a dolgokban így kiváncsi lennék erre, hogy ez a hapsi tényleg naturál vagy nem, de ha jól tudom naturálban nem lehet ilyen szárazságot elérni,

2014. ápr. 27. 20:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=qnXx8S7y0WQ bocs, elfelejtettem a linket :)
2014. ápr. 27. 20:02
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó genetikával lehet, kb határeset, de annyira nem durva a tömeg és a szárazság sem, hogy egyesek ezt ne tudnák elérni. És hogy mi az igazság, ezt csak ő tudja.:)
2014. ápr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tömeg elérhető. Szárazságot nemtudom hogy érte el, de sosem tudtam ennyire száraz lenni. Nem vagyok versenyző, csak hobbiból csinálom :)
2014. ápr. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ezt a "jó genetika" dolgot sok helyen hallottam de ez túl könnyű kimagyarázás, meg hogy hobbiból edz?! ez hülyeség, ha én igy néznék ki akkor inkább valami naturál testépítő versenyekre járnék
2014. ápr. 27. 21:22
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, iszonyat különbségek vannak genetikailag két ember között. És nem írtam egyértelműen, hogy tiszta, szóval nem értem a kritikádat.
2014. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az én ku*va nénikémet xD nem, most komolyan nem kritizáltalak, nyugi
2014. ápr. 27. 21:34
 7/11 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=qCCRoi3ZtFw


240es felhúzáshoz nem feltétlenül kell koksz. másrészt meg, edzés után bedurranva még jóhogy ilyen képeket lőnek.


genetika: nekem majdnem 4 év kellett ahhoz hogy 100 kilóval tudjak szériázni. a kolis szobatársam, egy kis túlsúlyos, mokány gyerek lejött velem edzeni. első edzésén nyomott 80 kilót. év végére már jobban ment neki a fekvenyomás, mint nekem. ilyenek vannak. el kell fogadni, hogy vannak, akik tehetségesebbek nálad.

2014. ápr. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fekve meg 130 kilót nyomott ki 2010-ben, amikor felhúzott majd negyed tonnát. Szerintem teljesen normális arány, ha nem natural lenne nem 130 lenne a max nyomása.
2014. ápr. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy naturál lenne. Túl száraz az izomtömeghez.
2014. ápr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem csak végletek vannak, hogy vézna és naturál vagy pedig koxos de, akkor biztos 200 kg-val nyom fekve és nem fér be az ajtón sem. Nagyon sok ember nyomja a cuccot ezerrel mégis szarul néznek ki és gyengék, mert nincs meg a genetikájuk. Lehet, hogy elérhető naturálon ez a fizikum de az nem jelenti, hogy ő az is. Másrészt én még nem hallottam olyat, hogy valaki reklámozza a koxolását, pláne itthon ahol törvény bünteti. Illegális tevékenységet ki vallana be nyilvánosan az interneten, névvel?
2014. ápr. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!