Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vörös Zoltán tényleg naturál?

Vörös Zoltán tényleg naturál?

Figyelt kérdés
Voltam Vörös Zoltán szemináriumon, és ott azt mondta, hogy ő nem szed ilyen szteroidokat, helyette inkább táplálék kiegészítőket fogyaszt. Azt mondta a scitec kiváló termékeket gyárt, ami jobban elősegíti az izomépítést, mint a szteroidok. Neki a zöld jumbo hozta meg az igazi izomtömeget. A jumbo tényleg ennyire jó és ő tényleg naturál?

2014. ápr. 16. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
persze zöld jumbo :D a leggagyibb...
2014. ápr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Veréb vagy öcsi.

[link]

Odass...

Azt mondja amit kötelező. És látod, a magadfajták harapják is röptében.

A naturál testépítés Hugh Jackman vagy Mark Wahlberg szinten megáll ám. Szóval nézz meg egy két előnyösebb fotót róluk és az a max amit ki lehet farmolni magadból, de még az is necces.

2014. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Most ezt tényleg komolyan kérdezed? Beszopod, hogy csak tápkieget szed? Ne viccelj már, ilyen szinten bőven megy a kox ez nem is kérdés, totál egyértelmű.
2014. ápr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

"Azt mondta a scitec kiváló termékeket gyárt, ami jobban elősegíti az izomépítést"


Marketing. Ismerős fogalom? :)

2014. ápr. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam, hogy ő nem naturál, de amióta élőben hallottam tőle, ezen gondolkodok. Tehát, akkor tényleg szteroidokat szed, csak pénzt kap érte, hogy hazudjon?
2014. ápr. 16. 20:25
 6/17 Dogmatix91 ***** válasza:
Én is voltam már Vörös Zoli szemináriumon, nálunk nem mondott ilyent. Egyértelmű, hogy kokszol, főleg most, hogy gondolkozik a visszatérésen.
2014. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, ekkora dumát a tévéshopban nem tolnak... te mit szívsz amúgy?
2014. ápr. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Csak rá kell nézni, mikor leszel te ekkora naturálban és ilyen testzsírral :D
2014. ápr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Amúgy Vörös Zoli miért kamuzik ilyen szépen a Scitecnek? Azt hittem, hogy a reklámnál fontosabb érték az őszinteség, meg a fiatalok támogatása, nem pedig hazugságokkal tömni a fejüket, hogy natúrba olyanok lehetnek, mint ő.

Erről mit gondolunk?

2014. ápr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 dirtboy ***** válasza:

OrizaTriznyáák


erről én azt gondolom hogy Zoli úgy gondolta ezzel nem ver át senkit,nincs az az észlény aki ezt beveszi így szerintem szívbaj nélkül elmondta a mondókáját,gondolván tudja mindenki hogy mi a helyzet.

meg kockáztatnám hogy kicsit vigyorogva mondta ezt,sugallva hogy hülyeség.

nyilván nem híreszteli hogy koxol mikor illegális,ezzel hogy ezt bele fogalmazta a beszédébe védekezett az ellen hogy bárki nyíltan rá kérdezzen hogy használ e szteroidokat.

2014. ápr. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!