Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ő naturál? Www....

Brock kérdése:

Szerintetek ő naturál? Www. Kephost.com/images4/2014/4/16/a1_2014_4_16_k9hv8ro8og. Jpg

Figyelt kérdés
Amikor a kép készült, akkor 2 éve edzett, otthon.

2014. ápr. 16. 11:50
 1/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, másik linket másoltam be..

[link]

2014. ápr. 16. 11:52
 2/7 anonim ***** válasza:

Simán elérhető ez a szint naturálban (persze szokásosan hozzá kell tenni, hogy azért a genetika is befolyásolja, mert ez mindig játszó tényező). Ugyanakkor bárki használhat kokszot, de csak egy bizonyos szint felett lehet valakire biztosan rámondani, hogy na ő nem tiszta. Ő még messze nem az a szint.


Tehát, mivel a koksz mellett ugyanúgy táplálkozás, edzés, életmód (és genetika) függvénye a kinézet, ha valaki a munka rá eső részét elhanyagolja, hiába kokszol, attól még nézhet ki sz4rul, ha a többi részére tojik. Magyarul a majdnem sehogy sem kinéző, rossz fizikumú emberektől a profi kinézetűekig kb. bárki használhat cuccot, de csak egy bizonyos szint alatt nem mondod meg róla biztosan.

2014. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi.
2014. ápr. 16. 12:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Sima natural. Szinte semmi tömeg nincs rajta, a bicepsze talán 36-37 lehet.Súlyba talán 70-75 kg. Nagyon vékony a dereka ez emeli ki a hátát. Jó a genetikája, neki nem kellett sokat edzeni szerintem hogy így nézzen ki. 17 éves koromban néztem így ki, húzódzkodás, fekvőtámasz, nyak mögött nyomás, bicepsz tricepsz és fehérje.
2014. ápr. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt 1 év alatt is el lehet érni naturalban, úgyhogy ő natural...
2014. ápr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ez bőven hozható naturálban.
2014. ápr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem rosszindulatból mondom, de ez a forma egy nagyon jó genetikával és jó étrendel elérhető 5 hónap alatt :) Igaz a lábait nem láttam még.
2014. ápr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!