Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek chris lavado natural?

Szerintetek chris lavado natural?

Figyelt kérdés
a hátizma miatt merült fel bennem a kérdés főleg,de mondja meg aki tényleg ért hozzá
2014. ápr. 21. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
tele van.
2014. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Andi80018 ***** válasza:
2014. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
azon a videon akkor még lehetett az, ott nem túl nagy. Most nagyobb írják is a video alatti kommenteknél mások is.
2014. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andi80018 ***** válasza:
24 évesen végül is megéri széjjel cuccolnia magát. Ja, ott még csak 21.
2014. ápr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
hát ja, de sokan már 15-16 évesen tolják sajnos, az még durvább.
2014. ápr. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Andi80018 ***** válasza:
Hát, ez van. Sajnálatos, de majd rájönnek.
2014. ápr. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A legujabb versenyen igy nezett ki [link] nem annyira photoshop-olt fizikum mint a legtobb kokszosnak.

Szerintem nagyon sokat radob a formajara a jo fenyek+alacsonz testzsir amikben a videoit csinaljak. Mindenkirol keszultek mar kepek amin sokkal jobban nez ki mint az eletben. Valamint elegge profi edzoi is vannak es azert egyaltalan nem mindegy hogy valaki maganak dietazgat probalgat, vag Phd-vel rendelkezo edzok vezetik le a tomegelest/ledietazast mindent.

De siman cuccolhat is. Nem akarok vitatkozni senkivel.

2014. ápr. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
Én sem akarok vitatkozni, tőlem lehet natural is vagy kokszolhat, nekem mindegy. :-)
2014. ápr. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak szerintem olyan dolgokat is fontolora kell venni hogy az hogy latsz valakirol egy jo kepet rohadtul nem azt jelenti hogy az eloben is olyan durvan nez ki. Ezt neked mar mutattam de most mas is lathatja:

Martin Berkhan jo fenyekkel polo nelkul: [link]

Martin Berkhan ruhaban: [link]

Kicsit eg es fold a kulonbseg. Pedig az elso kep utan azt mondanad mindent beszedett amit csak talalt. A masodik kep utan meg azt gondolod hogy ja, ez a gyerek gyúr?

Ezert szerintem amikor interneten egy video vagy kep alapjan kell megallapitani hogy valaki cuccolt e sokszor nem veszunk figyelembe ilyen dolgokat pl.

2014. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%
Igen, de a termünkben is rengetegen kokszolnak és a többség még engem sem közelít még. Tehát ha sza r formához is kokszolnak, akkor egy versenyző is cuccoltat, még ha nem is nagy.
2014. ápr. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!