Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lehetek úgy is látványosan...

Lehetek úgy is látványosan formás és izmos, illetve nagydarab?

Figyelt kérdés
hogy egész nap 2-3 joghurtot megeszek,1 fehérje port,2 kapszula kreatin tablettát, mellette 3-4 szendvicset is, meg egy főtt ebédet? Néha néha fél csomag szőlőcukor,2 liter ásványvíz, zöldség. Meg minden olyat eszek csak ami egészséges?

2014. ápr. 26. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ezzel nem tudom hogy gondoltad, hogy jó testet fogsz összehozni. Még endomorf alkatként sem fogsz ettől gyarapodni, hány kalória ez alapból? Számold már össze. Szerintem egy átlag embernek nem elég. Az alapvető makrók hiányáról meg ne is beszéljünk. 1 fehérje por, az mi? 1 doboz vagy 1 porszem?


Meg fél csomag szőlőcukor, csak úgy, és látom a kreatin is menne...gondolom elő adta neked valaki, hogy az kell mert attól leszel jó nagy...


Ezt te sem gondolhattad komolyan, ez még viccnek is rossz.

2014. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez így nem sokat mond, mert mennyiségeket sem írtál. Honnan tudjuk, hogy így megvan e a fehérjemennyiség? a szendvics is lehet ezerféle. A főtt ebéd is, szóval erre nem lehet mit mondani. Nagyon izmos általában nem lesz az ember naturálban, pláne nem ilyen étrenddel. Bocs ha nem ezt vártad, de őszinte vagyok.
2014. ápr. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elhiszem h viccnek is rossz :) étvágyam nem a legjobb, néha vagy nem tudok enni vagy egyszerűen nem kívánom... de viszont szeretnék nagydarab és formás lenni csak nem tudom h tudom ezt elérni :/
2014. ápr. 26. 16:37
 4/6 A kérdező kommentje:
170 magas és 59-61 kg vagyok kb
2014. ápr. 26. 16:37
 5/6 *Glissade* ***** válasza:

:DD

Kevés vagyok, ahhoz hogy segítsek neked!

2014. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát nem így tudod elérni, azt elhiheted. Nézz rá egy alap tömegnövelő étrendre, kezdd el kapisgálni, miből is áll egy ilyen, aztán vesd össze a sajátoddal, és vedd észre, hol tartasz ezzel a tervvel. Ja és remélem az edzést sem felejtetted el, de nehogy arra is ilyen jó ötleteid legyenek.
2014. ápr. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!