Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv! Szedhetem e 14 évesen a?...

Üdv! Szedhetem e 14 évesen a? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval az lenne a kerdesem hogy 14 evesen szedhetem e a 100% Whey Proteint és a Crea Bombot foleg a Crea Bombra lennek kivancsi.Mertekkel szednem eloirasok szerint. A testépítést 1 hónapja csinálom napi szinten. Meg esetleg akinek van ideje leirná hogy a Crea Bombnál mi ez a 2 hónapos szedés valami szinten tartás nem értettem valaki elmagyarázná nekem?

2014. ápr. 24. 20:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Átlag étrendnél jobb. Mármint amit tinik tolnak. :-) ha tobbet akarsz tudni, akkor olvasd el a sárga kapszula című könyvet. Keress rá.
2014. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Ja amugy az nem tudom befolyásolja e az étrendet h könnyen hízós vagyok ha jól emlékszem endomorfnak hivjak. Most meg eloszor a hasambol szeretnek leadni es csak utana a feherje vagy jobb ha igy feherjezek hogy Nem nagy de nagyobb a hasam az átlagosnál?
2014. ápr. 24. 21:25
 13/22 anonim ***** válasza:

Szalkasito diéta kell, ami pont hogy emelt feherjebevitelt jelent, kevés ch-t.

De olvasd el amit javasoltam mert így egy könyvet kellene ide írnom.

2014. ápr. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Rendben elolvasom :)
2014. ápr. 24. 21:30
 15/22 anonim ***** válasza:
A kreatint tényleg hagyd még kezdőként!
2014. ápr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én két évvel vagyok nagyobb nálad (16) és én is ezen rágódtam sokáig..a fentebb ajánlott könyv elolvasása után már sok minden tisztává vállt számomra! Szóval tényleg azzal kezdd..Megjegyezném, hogy én is "fogyasztok" egy ideje 100% Whey proteint! Persze étrend nélkül nem használhat..

A sárga kapszulában akár még kész étrendeket is találsz..

2014. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Mi A FASZÉR AKART MINDEN KEZDŐ RÖKTÖN KREATINT SZEDNI? a KREATINT HANYAGOLD LEGALÁBB FÉL ÉVIG! fEHÉRJE MEG SZÉNHIDRÁT ÉS A TÖBBI JÓSÁG MEHET! dE ELŐBB MEG KÉNE TANÚLNI HOGY HOGY FOGD MEG A VASAT!
2014. ápr. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Azért mert még tudatlanok, de attól még jó emberek. Bár engem nem ez idegesít fel kvára, hanem az, hogyha valaki úgy akar fogyni hogy napi 2-300 felülést csinál, és ezt az elképzelését még terjeszti is.
2014. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Hát minden esetre szép szavakat használsz..S miért nézed le, mert megkérdezte? Tanácsot kért na és?

Tapasztaltabb vagy és tudod, hogy nem kell kezdőnek kreatin, mert azért legalább ismerje a helyes elvégzését a gyakorlatoknak! De akkor magyarázd el SZÉPEN, hogy miért ne,s mit hogyan tegyen..elvégre senki sem kötelez, hogy válaszolj..és ha nincs türelmed rendes választ adni ne tedd..megismétlem! Nem arról van szó, hogy nincs igazad!

2014. ápr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Ezt nekem írtad? Mert én próbáltam igényesen kifejezni magam...
2014. ápr. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!