Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv! Szedhetem e 14 évesen a?...

Üdv! Szedhetem e 14 évesen a? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
Szoval az lenne a kerdesem hogy 14 evesen szedhetem e a 100% Whey Proteint és a Crea Bombot foleg a Crea Bombra lennek kivancsi.Mertekkel szednem eloirasok szerint. A testépítést 1 hónapja csinálom napi szinten. Meg esetleg akinek van ideje leirná hogy a Crea Bombnál mi ez a 2 hónapos szedés valami szinten tartás nem értettem valaki elmagyarázná nekem?

2014. ápr. 24. 20:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kezdőként hagyd még a kreatint. Protein mehet.
2014. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod . És mikor kezdhetem el szedni a kreatint? Meg hogy leirnad agy adnal egy olyan linket ahol erhetoen le van irva ez a 2hónapos kúra vagy mi.
2014. ápr. 24. 20:44
 3/22 anonim ***** válasza:
87%
Neked már úgyis mindegy, mert terhes vagy!
2014. ápr. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
A 3-as vagyok. Ne haragudj, nem ide akartam azt a választ, csak kontrollvéztem! Bocsánat!
2014. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Kb félévig még hagyd. A bodybuilder oldalon tálalsz infót, ha meg nem, akkor majd leírom .
2014. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Ki a terhes? Az elottem valaszolo vagy én nem értelek
2014. ápr. 24. 20:48
 7/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm nekteka válaszokat majd mindj rakeresek erre a kreatinos cuccra ha nem talalom akkor majd szolok :)
2014. ápr. 24. 20:50
 8/22 anonim ***** válasza:

Egyikőtök sem terhes. Remélem. :D

Másik kérdéshez akartam bemásolni, csak közben ezt is megnyitottam, és elbénáztam. :S

2014. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Ilyet én is csináltam tegnap. Leírtam egy szalkasito étrendet egy embernek aki tomegelne. :-)
2014. ápr. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Na itt találtam erről a kreatin kúráról. És szerintem értem [link]


Az lenne meg egy kerdesem hogy akkor mit csinaljak ha pl egy rendes etrendet akarok csinalni pl most ugy eszek hogy: 6.40kor Zabpehely

9kor teljes kiorlesu kenyer paprika csirkemell sonka

14 kor ami van otthon na is itt a baj hogy ebedre anyam kotelezove teszi azt h azt a kajat egyem amit csinal ez nagyon befolyásolja az étrendet?

16.30 kor edzes

18.30 kor csirkemell sonka persze ha van csirkemell akkor azt eszek

Es ennyi ez szerintetek jo ilyen kezdo etrendnek? Ja meg ehez jon majd a feherje meg a protein szelet

2014. ápr. 24. 21:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!