Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedhetem-e a Karissa nevű...

Szedhetem-e a Karissa nevű fogamzásgátlót 41 évesen? Mit tudtok róla mondani? Én nem ismerem. Legutóbb 11 éve szedtem fogamzásgátlót és 25kilót híztam tőle.

Figyelt kérdés
2012. szept. 13. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyen fogamzásgátló tabletta (hormontartalmú dolog) nem szedhető 35 éves kor felett a trombózis veszélye miatt. Más egyebekről nem is beszélve (kinél mit okoz )
2012. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
35 év felett ne használj semmilyen fogamzásgátló tablettát.
2012. szept. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom és tudom. De nem szeretnék teherbe esni, Pharmatexet használok sok éve.
2012. szept. 13. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Pharmatex megszakítással elegendő. Ha évek óta hazsnálod, akkor most mi a baj?

Vagy ott az óvszer, spirál...

2012. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 37 éves vagyok, és nekem éppen fogamzásgátlót írt fel az orvosom (2 hónapra) azzal a céllal, hogy a cisztámat eltüntessük.

Az orvosodat nem kérdezted erről?

2012. szept. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még most ismerkedem ezzel a gyógyszerrel, a Pharmatexet pedig nem megszakítással használom és tartok tőle,hogy egyszer baj lesz. Ezért szeretnék válltani.
2012. szept. 14. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!