Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikreket szeretnék, esetleg...

Ikreket szeretnék, esetleg valaki valamilyen módszert {ha van} tudna mondani, hogy mikor érdemes szexelni, vagy valami más dolgot?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 15:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A hormonkezelés hatásos lehet. De indokolatlan esetben nem csinálják...
2012. jún. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, sajnos....nincs praktika...Max. nagyobb az esély, ha a családodban (párodéban) voltak ikrek.

De ha vigasztal, nagyon sok terhesség ikerterhességnek indul....és van amelyiknél nem hal el az 1ik magzat....

/Sajnos nálam elhalt, az 1. terhességemnél két petezsák volt a 7. héten, de csak az egyikben volt szívhang....:(/

2012. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 rémuralom ***** válasza:
30%
Klónozz.
2012. jún. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Állítólag a fogamzásgátló tabletta abbahagyása utáni 2-3 hónapban túlstimulálja magát a szervezet, és nagyobb az esélye az ikerterhességnek. A másik megoldás a hormonkezelés.
2012. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen...a fogamzásgátlóról én is hallottam, meg hogy minél tovább szedi az ember , annál esélyesebb lehet....de a gyakorlatban nem tudom... 2 ismerősöm is 5-6 évig szedte és "csak" 1 babájuk lett.

Kiszámíthatatlan....

2012. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
37%

hát, beszéld meg egy magándokival, vagy jó ismerős dokival, hogy adjon olyan hormonkezelést, amit olyan nőknek adnak, akik nem esnek teherbe/nincs peteérésük/lombik baby programban vesznek részt.

Mást nem tudok...

2012. jún. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
jak de jó, mert a családban két iker is van !!!! :) Akkor remélem nekem is sikerül majd "úgycsinálni" hogy iker legyen !!!!!
2012. jún. 10. 15:14
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól meggondoltad? Az ikerterhesség alapból veszélyeztetett, sokkal gyakoribb a korszülés, mint az egyes terhességnél.

Aztán két baba egyszerre (etetés, fürdetés, pelenkázás - dupla kiadás hirtelen), közlekedni 2 babaával, majd két kisgyerekkel.

Ezek a nehézségek. Persze biztos vannak szempontok, ami miatt jó, de én rábíznám a természetre, és nem avatkoznék be hormonokkal, ha nem muszáj.

2012. jún. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát ikreket szeretnék, két egyforma kislányt, de inkább nem tömetem magam hormonokkal, csak így meg biztos nem fog sikerülni... De a családba van 2 ikerpár, hátha elkap a szerencse engem! :)
2012. jún. 10. 15:26
 10/16 anonim ***** válasza:
5%

ma 15:13!

Ugye ezt Te sem gondoltad komolyan?

Egészséges, fogamzóképes nők esetében egy hormonkezelés eredménye, hogy nem 2, hanem annál jóval több petesejt fog megtermékenyülni, és ha jók a feltételek (miért is ne lennének) mind megtapad és embriók fejlődnek ki. MÉg lombikbébinél is rizikós, ebből szoktak lenni a 3-as, 4es stb, ikerterhességek....

Ki lenne olyan ostoba nőgyógyász, h valakinek pl. 6os ikerterhességet csináljon ?:)

2012. jún. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!