Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes igazat mondani, vagy...

Érdemes igazat mondani, vagy egy egészen picit szabad füllenteni? 7 hónapja próbálkozunk babával. Hatásosabb lenne, ha azt mondanám, hogy 9-10 hónapja nem jön a baba?

Figyelt kérdés
A héten megyek nődokihoz és szeretném, ha csinálnának nálam hormonvizsgálatot, illetve a páromat beutalnák andrológiára(spermavizsgálat, stb.). Szeretném, ha komolyan vennének és nem azzal jönnének, hogy várjak még 2-3 hónapot, aztán majd meglátjuk. Hőmérőztem, ovu teszteztem, volt minden hónapban pém, mégsem lettem babás:-( Szeretném, ha normálisan kivizsgálnának!!
2008. szept. 2. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem 1 évet mondj de az sem lenne baj ha másfelet mondanál mert valaki azt irta hogy a doki mndta nemki hogy majd ha 1-2 évig nem jön össze akkor menjen vissza
2008. szept. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is egy évet mondj.és azt is mond hogy ovuteszteltél,meg egyebek,mert akkor valószínűleg a párodnak előbb lesz a sperma vizsgálat.kicsit nekem ő lett a gyanúsabb,de nem biztos.
2008. szept. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

en is ugy tudom, hogy egy ev a fordulopont.

en nem tudom hazudnek e. de ha hazudsz, tedd jol, es hazudj egy évet :D

2008. szept. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%

Én is mikor voltam a dokinál 1 évet füllentettem közbe

az csak 6 hónap volt amit valójában próbálkoztunk!

2008. szept. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
Én azt tanácsolom neked,próbáld ki a cickafarkfű és a palástfű teákat.Itt olvastam ezekről a teákról.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és pozitív lett a teszt. Én se gondoltam volna. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust,elősegítí,hogy érett petesejted legyen, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról.
2008. szept. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
Ha ez megnyugtat, mondj többet. Az én férjemet a nőgyógyászom fél év után már beutalta andrológiára, és valóban nála van a gond. Szerintem, ha fél évig nem jön össze, már komolyan vesznek. Én is próbálkoztam a teákkal, dehát hiába, ha a férjemnél van a gond. Szóval szerintem ha nőgyógyász nálad mindent rendben talál, nem lacafacázik, és be kell utalja a párodat, még mielőtt komolyan elkezdenél kételkedni magadban. Komolyan, nekem azóta sokkal jobb, nem késik egy napot sem a mensim, és nem görcsölök, terhes lettem-e, mert tudom, hogy nem várhatom, míg őt nem kezelik... Ja és még spermavizsgálat nem is volt, csak ránézésre megállapították a problémát...
2008. szept. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!