Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ikreket szeretnék, esetleg...

Ikreket szeretnék, esetleg valaki valamilyen módszert {ha van} tudna mondani, hogy mikor érdemes szexelni, vagy valami más dolgot?

Figyelt kérdés
2012. jún. 10. 15:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

jajj :D

nekem elég lenne egyszerre két baba... de mindegy rábízom magam a természetre...hátha ....

2012. jún. 10. 15:31
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Nekem ikreim vannak, nem egy leányálom.

Lenne segítséged?

Meg tudod magyarázni amúgy, miért akarsz ikreket?

2012. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

kedves 15:17!

Csak válaszoltam a kérdésre...

Meg amit én írtam, írta más is, asszem az első...

2012. jún. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Két egyforma kislány ugye egypetéjű, ez teljesen véletlen, csak a kétpetéjű hajlam öröklődik. Nekem egypetéjű fiaim vannak, pedig a családban nincs iker amíg visszaemlékezünk. Semmi esély nem volt rá, nem vagyok idős, nem szedtem évekig gyógszert, stb, mégis így alakult.

Amúgy nekem nagyon jó ikrekkel, nagyon szépen elvannak, játszanak együtt, sokkal jobb (az elejét leszámítva) mint a lányommal volt előtte.

2012. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
50%
Nem értem, miért olyan fontos neked hogy ikrek legyenek.Az ikerségnek mindig mély okai vannak, ezoterikus szemmel pl. hátrány, így egyszerűbb ha csak elfogadod, ahogy hozza az élet:) Sok sikert)
2012. jún. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
nem tudom miért, valahogy mindig is csodáltam az egypetéjű ikerpárokat !!! :) ... őrülnék ha nekem is lenne ! igen lenne segítségem
2012. jún. 10. 21:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!