Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehetne ezt a formát...

Hogyan lehetne ezt a formát megszerezni?

Figyelt kérdés
[link] a képen bekarikáztam ami szembetűnt a bicepsz és a mell közötti rész az a hát?! Csak akkor látszik így ha kivan dolgozva vagy feszít itt épen Jeff? Mert ha látom mindig ilyen az alakja nem csak egy téglalap.... a másik a has mellett az a bordázott rész az is a hasizom vagy az alacsony testzsír% nál látszódik? A választ előre köszönöm.

2014. ápr. 21. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, széles hátizmok kellenek és kidolgozott oldalsó hasizom. De ehhez nem elég az alacsony testzsír%, kellő izomméret is szükséges. Ja és persze hasonlóan jó genetika, jó étrend, kemény edzések + nála megy a koksz is ne legyen kétséged.
2014. ápr. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ mert eléggé irigykedek erre az Y testalkatra :/ nemhiszem el hogy ez nem megvalósítható naturalba.. ez elszomorító... láttad a transformation vidóját? szerinted hányévesen kezdett el "cuccolni" mert szerintem szép kis fejlődés de akkoris elég "kacsa" :(
2014. ápr. 21. 20:50
 3/10 anonim ***** válasza:
nem láttam és nem is tudom hogy mikor kezdte, de ezt nem éred el naturálban. Ilyen tömeg nem lesz ilyen szárazsággal.
2014. ápr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
https://www.youtube.com/watch?v=zJrjBFlxw3s 14évesen már olyan jó hassa volt hogy :/ de ha ilyen korbak ezdte volna el akkor a pubertáns korát hogya g*cibe nem cseszte szét???
2014. ápr. 21. 20:56
 5/10 anonim ***** válasza:
sokan nyomják 15-16 évesen is már a cuccot és nem tuti hogy lesz bajuk, főleg ha nem hamis sza rokat vesznek és ésszel megy. De a genetika is számít, nem lesz ilyen mindenki cuccal sem. A termünkben is sokan kokszolnak, de nem néznek ki jól.
2014. ápr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
mostén nem azt mondom hogy szeretnék szedni de ilyen fizikumot midenképpen szeretnék elérni és testépítéssel szeretnék foglalkozni de aki normálisan ésszel szedi a cuccot és jó féle + mellé máj meg egyéb dolgok ami védi a szerverzetet mi lehet a gond?
2014. ápr. 21. 21:07
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem orvosi tisztaságú cuccot szedsz, onnantól tökmind1, mennyire szeded "jól".

Ezek ellen nem tudod a májadat és a vesédet sem védeni, ezek hormonok, nem pedig méreganyagok, nagy különbség. Csak azzal tud valaki védekezni, hogy tiszta szereket használ és rendszeres orvosi vizsgálatokon vesz részt, orvosok felügyelik a folyamatot, ezzel is csak mérsékelhető a kockázat. Mindenkinek máshogy reagál a teste a szteroidokra.

2014. ápr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így van, kokszolni jó cuccokkal is rizikó, hátmég hamis sza rral. Isten se tudja mi kerül bele.
2014. ápr. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ne értsetek férre de ilyet gyógyszertárba lehet szerezni? csak érdeklődöm nem akarok még hisz fiatalk vagyok... furcsa lenne beálíltani hogy "szteroidot kérek"
2014. ápr. 24. 18:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, mivel ha van is szteroid tartalmú gyógyszer, azt nem kapsz vény nélkül (pl retabolil). De a legtöbb nincs is patikában. Illegális laborokban készül a legtöbb cucc.
2014. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!