Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegeléshez csirkemell nyesedék?

Tömegeléshez csirkemell nyesedék?

Figyelt kérdés
tudom, átrágott csont már, de van-e valaki itt aki nyesedékkel tömegelt és hízott? mert a következő tömegeléshez ezt szeretnék vásárolni, ugyanis fele árban van mint a filé, így megengedhetem magamnak, hogy napi 1 kg-t megyek belőle. vélemény?
2014. ápr. 11. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
500 g rendescsirke feherjetartalma teljesen eleg a tomegnoveleshez es igy is nagyszeruen fogsz izmosodni ha eleget eszel és jo az edzesterved.
2014. ápr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
arra gondoltam, hogy nyesedékből 80 dkg-t ennék naponta 30 dkg rizzsel elosztva több étkezésekre. ebből kb meglenne 160 g a húsból, és 25 g a rizsből a fehérje, a reggeli zabos turmix még 50 g, az edzés utáni turmix még 20 g, az esti túró még 20 g. így összesen kb 270 g naponta, ha fél kg csirkemellet fogyasztok, ez valamivel lejjebb esik. legalább 40 g fehérjével.
2014. ápr. 13. 10:36
 3/4 Tyler913 ***** válasza:
Lehet,tudatlan vagyok,de azt hittem a nyesedék ugyanolyan beltartalmú,mint a filé,csak esztétikailag hibás,ill. kis darabokban van. Mondjuk épp ezért nehéz úgy összehozni,hogy rendesen meg tudd enni,mert egy csomó inas részt ki kell vágni belőle.
2014. ápr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ebben nincs hiba amit mondtál. ha arra utalsz vissza amit én írtam, én azért írtam a kevesebb fehérje bevitelt szilárd kajából, mert az első azt írta, hogy 50 dkg csirkemell elég a tömegeléshez, de én 80 dkg csirkemell nyesedékkel számoltam.
2014. ápr. 13. 17:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!