Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Endo-mezomorf alkat vagyok,...

Endo-mezomorf alkat vagyok, csak hasra hízok szinte, viszont leadni onnan nem tudom. Valóban nehéz lesz szálkásítanom?

Figyelt kérdés
A neten olvasva azt írják az ilyen alkatúak leginkább csak hasra képesek feleleget felszedni, viszont renkívül nagy izomtömeget képesek emellett magukra pakolni. Viszont szálkásításnál nagy izomveszteség érheti őket, amilyen gyorsan jött a nagy izomtömeg, úgy képes távozni is. Nos álmom az, hogy kockás legyen a hasam is, elég nagy vagyok, széles vállam van, amúgy keskeny derekam, de a hasamat zsír borítja, ha ülök undorodok a hasamra nézni ahogy begyűrődik a zsír, pedig alatta teljesen kockás a hasam, rengeteget hasaztam, ki van dolgozva de mi se látzik belőle :/ Szálkásítani próbáltam már, 2 okból se ment, egyrészt az étvágyam olyan nagy, hogyha nem ehetem a szokásos kajáimat nem tudok aludni, depressziós levertség lesz rajtam, másrészt tényleg gyorsan megy le az izmom amit felpakoltam, összeesek hamar és a hasamról egy deka se megy le szigorú diéta alatt se, illetve megy de nagyon kevés. Így 1 hónap alatt ha sikerült szálkásodnom az is mind váll-mell-kar és még így is a hasamon se változás szinte. Bár lapos hasam van mert kidolgozott, de a zsír az erősen rajta... rengeteg fehérjét eszek szálkásítás alatt is de így is vesztek izmot. pedig precíz minden. tényleg az alkat okozza és a genetika ezt?

2014. ápr. 7. 08:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy nem vagy endo-mezo vagy kevés CH-t eszel és nem végzel aerobot vagy mindez együtt.Dettó hasonló alkat vagyok én is, jobban mezora húzva és tényleg a test középső részére híznak döntő mértékben az ilyen emberek.Biztos meg van a minimum 1,5 g ch/tskg bevitel?Biztos megfelelő intenzitású az AEROB és nem kardió edzés?Nálam is van némi izomveszteség de ez nem jellemző az ilyen alkatúakra.Én mindig is természetesen izmos voltam.
2014. ápr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

haverom szerint csak beképzelem és nem vesztek átványosan izmot. én viszont sokkal összesettebbnek látom magam. igen meg van minden.


jelenleg 98 kg vagyok, hason zsír is van és a mellem rajzolata se olyan mint egy tizta mezomorfnak vagy ektomorfnak. szálkásítást nyárra tervezem, jelenleg nyomatom a tömeget ezerrel, szerencsére a derekam nem hízott sőt nem híztam zsírban semmit az utóbbi pár hónapban inkább izomban jött fel a java.

2014. ápr. 7. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért kíváncsi vagyok milyen váll-derék aránnyal állítod magadról, hogy endo-mezo vagy.Én 145-ös vállal és 92-es derékkal rendelkezem,sajnos átlagtól kicsivel szélesebb csípővel.
2014. ápr. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nekem a vállam az 137-es és a derekam 85.
2014. ápr. 8. 12:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!