Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy tudnám növelni a tömegem...

Hogy tudnám növelni a tömegem hogy, eredményesebb legyen ha edzek?

Figyelt kérdés
Aránylag sovány vagyok(14/F), de próbálom edzeni a testem de mivel nincs rajtam anyi "hús" ezért pl: a mellemen nem igazán látszik meg, nem tudom mit egyek mit igyak? edzés után turmixot szoktam inni amibe 1-2 tojást fél liter tejet 1 banánt és vanilia cukrot teszek ez jó-e vagy nem sok fehérje van benne? [képet tudok mutatni ha kell]ja és ne azt irjátok h 14 évesen korai meg stb.
2014. ápr. 2. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! sovány vagy nem annyira nagy gond de sok mindent meg kell változtatni ahhoz ,hogy eredményeket érj el :) étrend normális edzésterv! meg nem a hús aminek látszania kell hanem az izomnak :) hát ha gondolod én tudok neked segíteni valamennyit ebben a dologban amit iszol edzés után az aránylag jó :) 2 tojásban nagyjából 10-11g fehérje van a tej az nem alkalmas fehérje bevitelre a banán az jó vitamin szempontjából meg amúgy is a cukor mert csak energia pótlásként :) de én jobban ajánlom ha komolyan gondolod fehérjét igyál meg utána az a legalkalmasabb dolog erre! meg az is kéne mennyi ideje edzel meg minden szóval részletesebben le kellene írni ezt az egészet :D
2014. ápr. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Frontosa ***** válasza:

Tomegnövelő étrend kell.

Érdemes lenne áttanulmányozni az alapismereteket mert a legalapvetőbb dolgokkal nem vagy tisztában. Sárga kapszula nevű e-book tökéletes kezdésnek.

A turmix nem csodaszer, nem lesz jobb a tápanyagok összetétele attól, hogy összeturmixolod őket, sőt így sokkal drágább mintha rendes tejsavó tápkieget vennél.

Tej eleve felejtős, nem hiányzik a tejcukor és zsír.

Tojás nyersen másik nagy hiba, a fele sem szívódik fel és ráadásul elég veszélyes játék is (pl.szalmonella)

Ha nincs pénzed protein tápkiegre, akkor edzés után egyél meg 20 deka húst rizzsel, ennél a katyvasznál ezerszer jobb.

Üdv,

2014. ápr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi mind kettőtöknek. Heti 3-4 szer edzek akkor kb 2 órát intenzíven. Fekvőt szoktam különböző képpen. 1 kézzel 7kg-s sulyzót szoktam emelkedni valamint fekve nyomni 15-25 kg-val . Plusz különböző gyakorlatokat

Szoktam még.

2014. ápr. 2. 16:10
 4/6 anonim ***** válasza:

1. Ha te arra azt mondod,hogy jó akkor inkább ne adj tanácsot.

Tojást nem fogyasztunk nyersen.Tejet sem kell nagyon erőltetni. A turmixba kevés a fehérje és a ch is. body.builder.hu-n van fent rengeteg mindtaétrend, ha jó az étrend akkor nem kell turmix, ha nincs fölös pénzed. A lényeg, hogy a kellő fehérje és szénhidrát elegyen juttatva a szervezetbe és ne csak edzés után.

2014. ápr. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már ne is haragudj de nem volt oda írva ,hogy nyersen eszi ? mert meg is sütheti és úgy turmixolja őket össze .. és ha jól emlékszem oda írtam ,hogy a tej nem alkalmas testépítésre .. szóval te meg ne kötekedj az én válaszommal ..
2014. ápr. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nyersen iszom a tojást . a szalmonellátol nem félek. Gondolkoztam én is hogy veszek falamien fehérjét de az nem korai még 14 évesen??
2014. ápr. 3. 13:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!