Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egykezessel való fekvenyomásná...

Egykezessel való fekvenyomásnál jobban megy mellre?

Figyelt kérdés
Eddig kétkezes rúddal nyomtam elég lassan fejlődik a mellizmom, ellenben a hátammal... viszont át álltam egykezesre, azt hallottam a magas embereknek jobbam megy zzal mellre. van benne valami, hogy az jobban megy mellre alapjában is?

2014. ápr. 1. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Én 2 méter magas vagyok és a sima rudas fekvenyomás a kedvenc mellgyakorlatom, azt érzem a legjobban. Valószínű, hogy nem koncentrálsz eléggé, meg kell tanulni mellből nyomni.
2014. ápr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A legtöbb embernek jobban szakítja a mellét, mint a két kezes rúd.
2014. ápr. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem a mgasság a döntő.De nem hülyeség.Ha ektomorf alkat vagy,akkor a szűkebb váll és a hosszabb karok miatt kevésbé fog dolgozni a mellizom.Ugye azt mindenki tudja(ugye???) hogy a fekvenyomásnál leginkább az alsó szakaszban dolgozik a mell,így már logikus a kézisúly?Mivel mélyebbre tudod ereszteni,nő a mozgástartománynak az a része is,ahol a mellet terheled.De való igaz,mint írták is hogy meg kell tanulni fekvenyomni.Én azt mondom próbáld ki szépen,koncentráltan az egykezest is,és ha érzed a csöcsöd akkor hajrá!
2014. ápr. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, már 2 hete nyomatom, van is látszatja valamicske, de majd 1 hónap múlva leszek kíváncsi.
2014. ápr. 9. 14:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!