Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha ugy esszuk meg a csirkemell...

Ha ugy esszuk meg a csirkemellet hogy erezzuk (a szagan) hogy kicsit romlott (tul sokat allta hutoben veszit a tapanyag, feherjetartalmabol vagy cask a gyomromnak less kicsit rossz?

Figyelt kérdés
2014. márc. 23. 14:54
 1/6 anonim ***** válasza:
A romlás folyamata azt jelenti, hogy elkezdenek a szerves molekulái lebomlani, és olyan végtermékek képződnek belőle, amelyek nekünk haszontalanok, sőt, sokszor egyenesen mékárosak. Szóval a kérdésed mindkét részére is-is a válasz, viszont én inkább az ételmérgezés miatt aggódnék, ha csak kicsit állt, olyan sokat ennyinél még nem veszít a tápértékéből.
2014. márc. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A csirkemell hamar büdös lesz de le lehet mosni és akkor még teljesen jó. Lehet hogy ebben az állapotában lett elkészítve, mosás nélkül. De ha undorítónak érzed, az jelzés hogy ne edd meg.
2014. márc. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, ha nekem romlott húst kéne ennem, valahogy nem amiatt aggódnék, hogy veszített e a tápanyagtartalmából... :D
2014. márc. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ha ha :D Az utolsó az tetszik amit írt maximálisan egyetértek :D ha van szaga dobd ki a franca, az nem emberbe való :D
2014. márc. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
: D de mert en 5 eve eszek csirkemellet halalkomolyan de egszer sem mostam meg meg..azt meg kell mosni? : D
2014. márc. 23. 17:22
 6/6 anonim ***** válasza:
:D naná hogy meg kell mosni, minden húst meg kell. Vagyis rosszul írtam, semmit sem kell de alap hogy megmossa az ember :D
2014. márc. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!