Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Protein beviteli hatásai?...

Protein beviteli hatásai? Többi lent

Figyelt kérdés

sziasztok!! elöször is nem fikázást kérek hanem hasznos tanácsot!! pár napja elkezdem inni protein 90 turmixot, amiben van 9 féle vitamin és magnéziom! 175cm magas vagyok és 52 kg... az lenne a kérdésem h kedd óta iszom napi kétszer, kb mikor lesz látható némi változás a testemen! :)

gyurni egyenlöre még nem tudtam, mert nem volt idöm a munkám miatt! válaszokat hasznos tanácsokat elöre is nagyon köszönöm.



2014. márc. 21. 22:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most várjunk... Te a fehérjétől vársz változást, úgy hogy még nem is edzettél? Jól értem?


Mert ha igen, akkor annyi változást fogsz tapasztalni, mintha megettél volna 100g csirkemellet (mondjuk).

2014. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a képen izmos emberek voltak de azok edzenek is.
2014. márc. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Osynho ***** válasza:
100%
A hét kérdése! XD
2014. márc. 21. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha nem edzed az izmodat akkor mégis mit vársz? A fehérje turmix nem csodaszer, még ha edzel, akkor sem.
2014. márc. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te tényleg ilyen hülye gyerek vagy ne haragudj? Ki a jóakarat adhat egy ilyen idiótának munkát? Te melyik világból jössz amugy? Komolyan el tudtál tölteni legalább 18 évet abban a tudatban hogy az izmosodás elérhető eddzés fizikai aktivitás nélkül? Menj és plasztikáztass az izmaid helyére szilikont büdös gyökér.
2014. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ott rontottad el,hogy már vasárnap el kellett volna kezdeni inni,és napi 3x.Edzeni pedig még ráérsz két hét múlva is,addig olvass egy kicsit:

[link]

2014. márc. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsonak köszönöm a választ, a többiek meg jol ássák el magukat a föld alá vagy 20 méterre, ez a magyar mentalitás h csak fikázni tudnak, holott kezdö vagyok és tanácsot kértem!!!!!
2014. márc. 22. 15:50
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Tudod mi a magyar mentalitás? Az hogy túl elnézőek vagyunk az idiótákkal. Meg az hogy alapokat nem vagy hajlandó az ügy érdekében megtenni mint utánna olvasni ami max fél órát venne igénybe. Meg azt várod hogy eddzés nélkül majd szépen megizmosodsz 1-2 termék elfogyasztása után. Ez a magyar mentalitás apám hogy mindent a segged alá akarsz de nem vagy hajlandó érte tenni bármit is. Elmondom hogy egy jó fizikum megszerzése több évnyi kemény eddzés, most mind1 hogy ez testépítés vagy bármi másik sport. Én anno full szar kaja mellett kezdtem ezt az egészet, csak megtetszett hogy minden izomra van külön gyakorlat, ezért felosztottam az eddzéseimet és alap tudással nyomattam kb 1 évig. Táp.kiegek meg minde ilyesmi nélkül + eljártam futni mellette mert azt mindig szerettem. Majd kb 1 év után ástam magam bele annyira hogy eljussak oda hogy milyen kajákból kéne összerakni az étrendet illetve milyen cuccokkal egészítsem ezt ki. Most tartok kb 4 évnél, de hozzá teszem én nem vagyok testépítő, és nem is leszek.
2014. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!