Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen hatásai vannak?

Milyen hatásai vannak?

Figyelt kérdés
Hát 60 kg-os gyerek vagyok, szálkás, és gondoltam felkéne magamra szedni pár kg-ot. Haverom a Braz burn-t ajánlotta, de a neten zsir égető ként van fönt... de haverom is ilyen sovány volt mint én, és ezzel megerösödött. Azt irják ha szedem a zsirt leadja, és átalakitja izommá. Összegezve: Lehet szednem Nekem a Braz burn-t miközben eléggé sovány vagyok, és csak testépitésre kéne :)
2013. okt. 4. 18:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Baromság. A zsírból nem lesz izom. Másrészt neked tömegnövelő étrend kellene.

Tömegnövelő étrend: napi 2-2,5g*testtömegkg fehérje kell és 5-6g*ttkg szénhidrát (ch).

Ezekből kellene leginkább összerakni:

fehérje: sovány húsok (csirke, pulyka, hal, marha), sovány túró, tojás, protein tápkieg.

ch: zabpehely, rizs, teljes kiőrlésű kenyér, teljes kiőrlésű tészta, sok zöldség.

zsír: omega3, lenmagolaj.


Kell még egy jó multivitamin, pl mega daily one plus, vitabolic, stb.

Edzés utánra tejsavóprotein +40g gyors szénhidrát (pl dextróz, maltodextrin)

2013. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

A zsír nem alakul izommá. Két különböző felépítésű dolog, először vagy leszálkásít az ember és utána ÉPÍT izmot, vagy magára szed valamennyit és utána áll neki fogyózni.


A zsírégetők nem is tartoznak a legfontosabb kiegészítők között.

Neked legyen először is egy tömegnövelő étrend, multivitamin, gyors fehérje+ch edzés után ízületvédők, aztán a többi apróságot még beszerezheted ha szükségét érzed.

2013. okt. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Montez megelőzött, de bővebben ki is fejtette. :D
2013. okt. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, de neekm erre nincs pénzem.. ezt olcson vettem, és azt mondták hogy szép testet csinál :) Hogyha elkezdek edzeni szerintetek lehet ebből nekem beszednii?? Am irták h szálkásit, de én csak szép testet akarok :)
2013. okt. 4. 18:45
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
izom nélkül nem lesz szép tested. Márpedig izomnöveléshez enni kell, amiket írtam, nem zsírégetőt szedni 60 kilóra ember!
2013. okt. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem emg azokra amiket leirtál nincs pénzem :( Meg a husokat iz megkell fözni, sütni, azzal nem lenne gond, de én olyat nem tudok... meg azért azis költséges mindennap több kilo hust megenni..És azért kérdeztem ezt a Braz Burn-t mert haveromnak is segitett, étrend kiegészitő, de néhol meg zsir égető ként irják ami leszálkásit.. Valami olcso tömeg növelöt ajánlani nem tudok??
2013. okt. 4. 18:52
 7/12 anonim ***** válasza:
nem kell több kg. Hús. Eszel kb 400 grammot naponta ugyanennyi rizzsel. Edzés utánra meg pl mhn gainer tömegnövelő. Ezt a sza r zsírégetőt meg felejtsd már el bakker, mikor még izom izomtömeged sincs.
2013. okt. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 SSanchez ***** válasza:
némmá itt egy hüle
2013. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát de éppen ez az, h tömegnövelőjént vettem, és most nem tom hogy fogyásra ven?? vagy izomnövelésre??? És ha valaki tudja, akkor azzért kérdem.. Mert olyan embertől vettem akinek nem kellett.. és azért nem vok vele tisztába..
2013. okt. 4. 18:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Itt ember nem segít. Olvasd el a Sárga Kapszula című könyvet, abból megtudod az alapokat!
2013. okt. 4. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!