Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen hatásai vannak?

Milyen hatásai vannak?

Figyelt kérdés
Hát 60 kg-os gyerek vagyok, szálkás, és gondoltam felkéne magamra szedni pár kg-ot. Haverom a Braz burn-t ajánlotta, de a neten zsir égető ként van fönt... de haverom is ilyen sovány volt mint én, és ezzel megerösödött. Azt irják ha szedem a zsirt leadja, és átalakitja izommá. Összegezve: Lehet szednem Nekem a Braz burn-t miközben eléggé sovány vagyok, és csak testépitésre kéne :)
2013. okt. 4. 18:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
de nem érted, hogy azzal nem növelsz tömeget?! Az egy zsírégető, nem tömegnövelő! Enni kell ahogy írtam, anélkül sza rt sem érsz semmivel!!
2013. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Értem hát én cska erre lettem volna kiváncsi, hogy jóe izom növelésre.. De mind 1 :// AM köszi sexx majd a könyvet elolvasom:)
2013. okt. 4. 19:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!