Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hízni szeretnék tömegnövelővel...

Hízni szeretnék tömegnövelővel? H. E. L. P

Figyelt kérdés

Szeretnék hízni,nagyon vékony vagyok és nagyon nem vagyok így megelégedve magammal. Már sok mindent kipróbáltam,de nem híztam semmit. Szedek vitaminokat, rengeteg gyümölcsöt,zöldséget eszek, rendszeresen eszem szénhidrátdús ételeket,de semmi. Nincs semmi betegségem.

Az érdekelne,hogy ha szednék tömegnövelőt,mellette kondiznék,hogy izmosodjak egy kicsit akkor híznék a tömegnövelő szedésétől? Vagy mit kellene szednem amivel elsősorban zsírt szedhetnék magamra?



2014. márc. 16. 10:53
 1/2 anonim ***** válasza:

A tömegnövelő jó, attól izom és szír is fog fel jönni, ha mellette megvan az étrend, de étrend nélkül nem sokat ér. Ez egy táplálékkiegészítő nem csodaszer, tehát segít bevinni a napi tápanyagmennyiséget, ha máshogy ezt nem tudod megoldani.

Ha mindenképp zsírban akarsz hízni, amit én nem értek mire jó, de akkor külön szénhidrátot vegyél (pl.: carbox), de szerintem érdemesebb egy jobb tömegnövelőt szedni, amiben fehérje is van, így izmosodsz is.

2014. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tömegönövelőt kell szedned, hanem össze kellene állíállítanod egy tömegnövelő étrendet. Ha ez megvan, akkor már elkezdhetsz gondolkodni, hogy milyen tömegnövelővel egészítsd ki az étrendet. (Bár sokkal olcsóbb ha nem tömegnövelőt veszel, hanem fehérjeport, és szőlőcukrot.)

Ezután már csak egy jó edzésterv kell, meg persze elég pihenés.


Ha elolvasod a Sárga Kapszulát, minden fontos infót meg fogsz tudni.

2014. márc. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!