Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegeljek előbb vagy fogyózzak?

Tömegeljek előbb vagy fogyózzak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Pár hónapja kezdtem el terembe járni(súlyzós edzés,heti 4 nap) és eljutottam arra a pontra hogy szeretnék rendelni valamiféle terméket.Jelen pillanatban 70 kg vagyok és szerintem túlzottan zsíros.Nem tudom eldönteni hogy vegyek most egy tömegnövelőt és miután elfogy kezdjek fogyózni vagy most adjam le a felesleget(szerintem 5-10 kg) és ha megvagyok elégedve magammal kezdjek el tömegelni. Emelet tudtok ajánlani valami jó diétát és valamiféle terméket ami elősegíti a fogyást/zsírégetést a diéta mellet?



Kép: [link]


[link]


2014. márc. 12. 19:49
 1/5 anonim válasza:
Attól függ h mi a celod. Hasonló cipőben járok de én úgy döntöttem h ink nagydarab szálka szeretnék lenni ebben az esetben először belefogtam a tomegelesbe mondjuk nem szedtem semmi bizbaszt.. Én a képeket látva azt mondanám h tomegelj és tomegelj aztán fél v ink egy év múlva meg szalkasits vagy ugye itt a nyár ha jól akarsz kinézni aki szalkasits mert a tomegelessel ha meg jó is a genetikad jönni fog egy kis zsír is
2014. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
+ ne nagyon kocogj hanem ink fuss v lepcsozz ezek jók mert viz és zsirhajto hatasuak de nem ölik az izomtomeget mint a kocogas
2014. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
és milyen magas vagy?
2014. márc. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szálkásíts le 12-13% testzsírra, majd szépen fokozatosan tömegelj.
2014. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szintiszoli123 ***** válasza:

Mindegy, milyen magas vagy. Nem a számokat kell nézni, hanem a tükröt. Bár jobb lenne, ha többet látnánk.

Nagyobb izomtömeggel könnyebb szálkásítani is. Szerintem Te pont a határon vagy. Innen már el lehetne kezdeni szálkásítani. De nyugodtan belefér még a tömegelés is.

Ha tudsz aránylag tisztán tömegelni, akkor menjen még, ha nem, akkor próbálj szálkásítani és nézd, hogyan változik a testkompozíciód.

Rakj föl egy képet, amin látszol totálban.

2014. márc. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!