Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tömegeljek?

Hogyan tömegeljek?

Figyelt kérdés
Na szóval 93 kg vagyok és 188 cm. Van rajtam felesleg de csak a hasamon. Azt mondta a konditermes csávó hogy nyugodtan tömegeljek . Irt is nekem értrendet, és a Hyper Mass 5000 ajánlotta. De ha tömegelek attol nem fogok hízni? Meg milyen tömegnövelőt szedjek, vagy amit ajánlott az jó ? gondoltam arra is hogy ne hízzak hogy csak sima fehérjét veszek. +kreatin + amino. de akkor megint más étrend kell.
2014. jan. 16. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:
ha tömegelsz akkor hízni is fogsz, ez így működik, ha előbb a kajádat tedd rendbe, addig ne foglalkozz a kiegészítőkkel... jah és jobban járnál, ha te néznél utána, mi alapján mit, mikor kell enned, és nem mással íratnád az étrendedet. pl body.builder-en találsz is rengeteg infót róla.
2014. jan. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hát most én is tömegelek és én is a Hiper Mass 5000-ret szedem.Na ha tömegelsz hízni fogsz.Én úgy vagyok vele hogy nem kell külön étrend(elvileg hízni akarok) hanem mindent eszek ugyanugy csak a szénhidrátból cukorból fehérjéből sokkal többet kell ennem ja és ha valaki tömegel legalább napi 3 4 ezer kaloriat kell fogyasztania erre mehet a tömegnövelő de csak edzés után ja és aerobickos tevékenysegeket (futás biciklolizés)ilyenkor nem szabad végezni.Soki sikert.
2017. dec. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!