Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 250 szemes Danabol kúra mellé...

250 szemes Danabol kúra mellé Proviront mennyit és hogyan kell adagolnom?

Figyelt kérdés
Semmit nemérő válaszokra nem reagálok.

2014. márc. 9. 12:53
 1/3 Valter6672 ***** válasza:
Olvasgass proteinbuilderen, vagy testmesteren. Ha cuccolnék nem bíznám "idegenre" magam, főleg nem itt. :) Van itt egy két ember, aki tisztába van a dolgokkal, de Ő magasról lefogsz szarni kb.
2014. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe nem vágnék bele amíg nem tudok semmit a dologról.Mondjuk én amúgy se...


Biztos ismersz olyat aki használta már, azoktól kérdezd meg szerintem, vagy akitől veszed az is csak tudja mi a helyzet.

2014. márc. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Napi 25-100mg,. Attól függ mennyire vagy érzékeny és hajlamos a mellékhatásokra, nem beszélve a cuccod eredetiségéről. De legalább provit választottál nem nolvadexet. Ez felerősíti bizonyos szinte a mellette használt cuccot.
2014. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!