Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Danabol kúra után valami...

-adolf- kérdése:

Danabol kúra után valami levezető kiegészitményt tudtok mondani? Ami megtartja a felszedett izomtömeget.

Figyelt kérdés

tisztában vagyok vele hogy minden nem maradhat meg de hallottam egy kiegészítményt pár ezer ft-os tétel ,ami regenerálja kúra utána szervezetet és segíti hogy ne vesszen el a kúra alatt felszedett izom

(hülyegyerek kiméljeneka válasszal ti inkább recsizetek egy másik oldalon )



2012. júl. 1. 22:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Egyrészt az a hülyegyerek, aki a legsz@rabb koxot, a danabolt nyomja, de hogy segítsek is, szerezz Zitazoniumot, 10 napig 2, majd 10 napig egy tabi. Vagy Clostilbegyt 20 szem.
2012. júl. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
szóval amugy esélytelen vagy mivel ha már koxolsz akkor legalább ne gagyival nyomjad mert az úgy is lemegy a szemestől, szúrós jobb legközelebb Sustát nyomjad öcsém..
2012. júl. 1. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
"montez" szerrintem nem szégyen 8 hét alatt 7 kilot felszedni ! Zöld danabolról van szó
2012. júl. 1. 23:10
 4/28 A kérdező kommentje:
én a sustáról hallottam hoyg elavult , de ezeket nem tudja az ember amg nem probálja ki nekem nagyon bejött a danabol de köszönöm a tanácsod talán az őszi kúrám susta lesz
2012. júl. 1. 23:12
 5/28 anonim ***** válasza:
susta csak példának hoztam fel vannak jobban nyilván meg ugye eredetit nem nagyon kapsz csak hamisat de májvédő meg ilyenek legyenek de amugy a helyedben nem nyúlnék ilyen szerekhez már csak azért is mert jó 1-2 kúrát végig hajtasz onnantól kezdve erőd elszáll és a felszedett izom az meg jó ha megmarad, és rálehet szokni hidd el mert csak azt látod hogyan lehetnék nagyobb nagyobb és mégnagyobb és észresem veszed és lehet hogy pár év múlva szív bajod lessz vagy hasonló...állj le vele és csináld tisztességes legyen benned kitartás...jó tanács!!! naturálon is tudsz teljesíteni csak kitartás kéne ami az emberekben nincs mert ugye ellehet a legjobb tápkiegészítőd és a legjobb koxod is ha kaját meg nem rakod rendben fehérje,szénhidrát bevitel zsír,vitamin
2012. júl. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:

SZERENCSÉTLEN!!!!!!!!!!

tényleg nem zségen 8 hét alatt 7 kilót magadra tolni

de az a 7 kiló több ezer forintos kiegészítók mellet is csak 2-3 kiló lesz jah hogy zöld dana akkor semmi nem marad belkőle... hiába szeded a stabilizátorokat

ismerősöm má többet költött kúra levezetésre mint magára a zöld danára és nem maradt meg neki semmi

MÉRT AKAR MINDENKI KU.VA DANABOLT SZEDNI ??

A LEGSZEMETEB EGY SZ@R HA ZÖLD HA NEM .....

még a methyltesztoval is előbre lennél szerintem...

amúgy meg ott a blodi ott a stanazolol ezek minőségi izmot is hoznak nem pedig vizet

de ha már ennyire nem foglalkozol semmivel akkor vehettél volna akár miylen mást szemes szteroidot is mert a danánál bármi jobb azt elhiheted...

de nem leszek szemét elmondom a véleményem kúra közbe kéne proviron Montez válaszával eggyetértek esetleg még hcg-t kiprobálhatnád levezetésnek

és igyál sokat mert hogy tisztázzuk ami rajtad van az nem izom csak víz

2012. júl. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

Igen, hCG még mehetne 3*5000 egység, hetente 5000 egység, de az már plusz 10 ezerrel megint csak megdobná a levezetést, és utána a tamoxifen.

A Boldi mellé pedig tesztó is kell, különben annyi a libidónak. Stana is csak stack-ben érvényesül igazából és akkor már oda is kell tesztó, pl. propi.

2012. júl. 2. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én csak azon röhögök,hogy "izomtömeg". :) Jól magadba kötötted a vizet azzal a szeméttel és most meg bent is akarod tartani? Mi a fenének? :) Jól megnyúlt a bőröd is gondolom 7-8 liter víztől,ha abbahagyod a danabolt,akkor olyan leszel,mint egy dagadt disznó,a kutya nem mondja meg,hogy gyúrtál. :) Gondolom a kirepedt bőrre ment a nómfi tetkó. :)
2012. júl. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Zitazonium tökéletes lesz a D-Anabol kúra után!
2012. júl. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
67%
Ja..! Ne hallgass ezekre a nagyon okos, Nobel-díjas emberekre, mert ők irigykednek, mert olyan szerencsétlenek, hogy csak fake cuccokat tudtak eddig beszerezni, amiben kb. 1mg hatóanyag volt, ezért ellenzik a szterókat..:D
2012. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!