Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Danabol kúra után valami...

-adolf- kérdése:

Danabol kúra után valami levezető kiegészitményt tudtok mondani? Ami megtartja a felszedett izomtömeget.

Figyelt kérdés

tisztában vagyok vele hogy minden nem maradhat meg de hallottam egy kiegészítményt pár ezer ft-os tétel ,ami regenerálja kúra utána szervezetet és segíti hogy ne vesszen el a kúra alatt felszedett izom

(hülyegyerek kiméljeneka válasszal ti inkább recsizetek egy másik oldalon )



2012. júl. 1. 22:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Igen mi csak rosszat akarunk és irigykedek a danabolos vizespalack emberekre. Ilyen sz@rt nem szed be normális testépítő. Ennél csak jobb cuccok vannak.
2012. júl. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:

"-adolf- kérdése:"


Adolf normális testépítő? Célja a Mr.Olimpia? Persze hogy vannak jobb cuccok annál..De ez szerintem olyan dolog, hogy kinek mi.. Ráadásul ez úgy hangzott, hogy pl. Magyarországon 2012-ben 386833 ember használ(t) D-Anabolt, abból mind a 386833 vizespalackká alakult át..Pedig nem így van.

2012. júl. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Yuri Boyka.. mára a kamu navedből is látszik hogy álomvilágban élsz.. mond csak mikor este elalszol a kis ágyikódban teis arról álmodsz hogy van rajtad egykis izomis a nagy agyad mellett ?? az ilyen és ehez hasonló okosak ne válaszoljanak de már a kérdés aljába is feltüntettem... az alatta levő komentjét pedog köszönöm meg a többiekét is !
2012. júl. 19. 22:30
 14/28 anonim ***** válasza:

Bbb123, pedig hidd el, hogy egy primo-propi vagy trenbolon-propi kúrával szárazabb izmokat szerezne és abból még meg is maradna.

Én naturál vagyok, de bármelyik danabolos mellé oda mernék állni a mostani formámban. Nem kell ahhoz kox. Pedig öreg sz@r vagyok már, 41 évesen.:)

2012. júl. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Hát, figyelj Montez, lehet hülyeség vagy lehet nem, én nem rajongok a szurkásokért, kiskoromban ugyanis elég beteges voltam, volt hogy naponta 3-4-et is kaptam, valahogy sikerült megutálnom a tűt. Tudom hogy nem lenne annyira káros, meg stb., de akkor is. D-Anabolt is szedtem egy másik termékkel egyetemben, végén tesztoszteron helyreállítóval, összesen ezalatt a hosszú kúra alatt (3 - 3.5 hónap) felszedtem 22 kg-t, amiből megtudtam tartani végülis 16-17-t, és nem nagyon vizesedtem be. (Volt olyan palika a szemem előtt, aki nagyon..(Ezzel azt akarom mondani, hogy szerintem egyénfüggő, ahogy valakit szárít ugye a Danabol, olyan is előfordulhat) Szóval nekem összességében csak pozitív véleményem lehet a Danáról, hozta amit elvártam, vagy talán többet is. Ja, de azt leszögezném, hogy full eredeti volt minden szterófajta, amit valaha használtam (4 db) köztük a D-Anabol is, nyílván a kamuval nem lennék elégedett meg nem dícsérném ugye..Ill. mellékhatás nálam sohasem jelentkezett semelyiktől. Se pattogás, se hajhullás, se semmi.
2012. júl. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Ja, a 41 pedig nem vén, ahova én járok terem, oda jár már már 6. éve egy 44 éves, 3 gyerekes apuka (úgy néz ki mint egy állat majdnem szó szerint), már 6. éve hetente azt hajtogatja, hogy most éli élete fénypontját :)
2012. júl. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Én is edzeni fogok még 50 évesen is az tuti. Igen, van akit annyira nem vizesít be a dana, de az a kivétel szerintem. És sokan nem végeznek utókúrát, mert azt sem tudják mi az. Csak simán abbahagyják és csodálkoznak, hogy nem marad meg semmi. Kaját meg nem is teszik rendbe hozzá, így hiába a nagyobb proteinszintézis, nincs mit beépíteni.
2012. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
No, igen. Én ezt 3 részre tudom osztani egyébként. 25% testépítő aki használja, 25% csak faszán szeretne kinézni hobbiból, 50% pedig tavasszal rákölt 30-40 ezer ft-ot hogy nyárra szépen nézzen ki a strandszezonra. Utóbbi nyílván nem vezet le, meg nem veszi olyan komolyan, mint kellene.
2012. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
En szedtem mar mindent szemest szurist peptideket.De a danara azt mondani szar...az egyik legjobb a methandrostrenolone tobb izmot epitet az evek soran mint barmelyik mas cucc.Komoly testepito sose szedne be ezt irta valaki.Igen??Arnold??ferrigno??sergio oliva?ezeknek a reggeli zabpelyhukbe is dana volt
2013. nov. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Oral turinabol volt, ami nem egy hamisított, zuglaborban készült sza r volt, mint a mostani mehtandienone tartalmú cuccok. Ha egyáltalán az van benne. És mellette ezer szennyeződés. Nem tudod mit szedsz be vele. Erről ennyit.
2013. nov. 21. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!