Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Danabol kúra után valami...

-adolf- kérdése:

Danabol kúra után valami levezető kiegészitményt tudtok mondani? Ami megtartja a felszedett izomtömeget.

Figyelt kérdés

tisztában vagyok vele hogy minden nem maradhat meg de hallottam egy kiegészítményt pár ezer ft-os tétel ,ami regenerálja kúra utána szervezetet és segíti hogy ne vesszen el a kúra alatt felszedett izom

(hülyegyerek kiméljeneka válasszal ti inkább recsizetek egy másik oldalon )



2012. júl. 1. 22:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
igen de mi most nem a mai cuccról beszélünk ti ámblokk a danát szidtátok
2013. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Szidhatom a régit is. A tablettás cuccok szépen kinyírják a veséd, májad. De te tudod, nyomjad, ha neked nem gond.
2013. nov. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nemtudom nekem semmi bajom pedig lenyomtam mar egy 15-20 kurat legutobb egy 500as anabol kura utan voltam dokinal es makk egeszseges vagyok
2013. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Ez genetikafüggő, hogy kinek mennyire bírja. Te szerencsés vagy, de nem mindenki ússza meg.
2013. nov. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Ez igaz bar ezt soha nem ertettem hogy tetellezzuk fel van mondjuk 2kulonbozo ember egeszseges vesevel es az egyik hamarabb mondja fel a szolgalatot a masik lehet h soha v csak sokkal kesobb
2013. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
így van, hiába egészséges, neki hamarabb megárthat a dolog.
2013. nov. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
De ez min mulik?
2013. nov. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Genetikán múlik. Azon, hogy milyen géneket örököltél a szüleidtől, nagyszüleidtől.
2013. nov. 22. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!