Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen szteroidot (okat)...

Milyen szteroidot (okat) érdemes venni, hogy valaki testépítő legyen?

Figyelt kérdés
Persze kőkemény edzés és étrend mellet:DDD

2013. dec. 18. 16:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem kell szteroid, hogy testépítő legyél :)

Egy minőségi szteroid nagyon drága, nem a másolat, kutyulélkok, ha lebuksz a vásárlással véged,ha nincs 4-5 év alapod, akkor felejtsd el, ha meg belevágsz akkor kell csinálni, mert ha abbahagyod leereszkedsz mint a lufi, kimegy az izmokból a víz, meg ehhez hasonlók !

Szerintem hobbi szinten, nem éri meg. Meg doki mellett ajánlatos csinálni, aki minden héten figyeli a vérképtől elkezdve minden dolgod, hogy ne legyen gond. Nem egyszerű dolog, ahogyan a fimekben látod. És köszönj el a spermádtól is, impotenciát okoz a szedése alatt, ha nem vigyázol végleg. Elég sok jó dolgot meséltem róla ? És még a legtöbb hátulütőjét nem is mondtam.

2013. dec. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kúra alatt impotencia?D:D:D: ez elég érdekes iylet még nem hallottam pedig átéltem már miegymást:DDD
2013. dec. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 *Glissade* ***** válasza:

Diéta + edzés, de nevezheted "szteroidnak" is eme két dolog kombóját... Ki hogy hívja...

Van aki a fehérje port is "szteroidnak" nevezi;)

2013. dec. 18. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Versenyezni akarsz? Ne itt kérdezgess, menj versenyzői szemináriumokra, rendezvényekre, beszélj velük, kövesd őket mindenhová...
2013. dec. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon jó genetikád van nyerj meg 1-2 naturál versenyt, szerezz szponzort, utána mehet a szteroid.
2013. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak az a gáz,hogy a natural versenyeken is ott van szteroid.
2013. dec. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ejh mik vannak pl a superbodyn:)

némelyik úgy tele van, h kormány misi, vagy vörös zoli is megirigyelné...

2013. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:-D Natural testépítõ nem nagyon van a versenyzõk közt, aki ilyet állít az vagy nem ért hozzá vagy hazudik. ...
2013. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez igaz saxx, naturál versenyeken is okosnak kell lenni ha indulsz, pár hónappal előtte le kell állni a koxxal, nehogy kimutassák a vizsgálatok :)
2013. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
bocs *xabi* elnéztem :) .."megesik"
2013. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!