Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Neki szeretnék fogni street...

Neki szeretnék fogni street workoutnak, tippek?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok,7 éves korom óta intenzíven taekwondozok,piros öves vagyok,de ezalatt az idő alatt nem sikerült komolyabb izomzatot összeszednem.Kis ideig szünetet kellett tartsak térdproblémák miatt,majd a hátam is legyengült.Neki szeretnék fogni street workoutnak,minden testrészre koncentrálva.Lehet,hogy emiatt le fogtok szólni,de az étrendemben nincs jelen a vöröshús,csak halat és csirkét eszek(húsfajtákból,persze)...Mivel kéne kezdenem,hogy őszig csak saját testsúlyos edzéssel,nyáron napi 3-4 órával(felosztva) látványosabb eredményem legyen? Esetleg először kondi,vagy egyből mehet a húzódzkodás,hát,mell,has,comb stb. kidolgozása?

2014. márc. 3. 21:45
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia!

Szerintem is(bár már vége van a nyárnak :DD) olvasd el a Fegyencedzés c. könyvet. Én is veled egykorú vagyok, szintén küzdősportolok és nekem rengeteget segített.A lábedzéses kérdésedre a válasz: https://www.youtube.com/watch?v=9rY64D1-th8 én ilyen lábakkal azért hinnék neki :DD,de itt van még egy: https://www.youtube.com/watch?v=iVg13cfoAH8 nem kifejezetten comb gyakorlatok de hasznosak.Ennyi edzést meg ne iktass be mert nem tudnak regenerálódni az izmok és nem nagyon fogsz izmosodni.Egyébként a fekvőnek semmi köze nincsen nagyjából a húzódzkodáshoz.Én régen kb 35-40 fekvőt bírtam és egy húzódzkodást sem...Most 70 fekvőt kb és 8-10 húzódzkodást.Remélem látod,hogy nem arányos a növekedés fekvő az (attól függően hogy hogyan csinálod) mellre és tricepszre megy aminek köze nincs a húzódzkodáshoz legalábbis nem sok.Ennyi a mondanivalóm,nem minden szavam szent szóval nézz még utána soooook-soooook másik helyen de ami mindenképp fontos ha egyáltalán még csinálod az az,hogy olvasd el a fegyencedzést! Rengeteget segít főleg egy kezdőnek.

2014. szept. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!