Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A street workoutnak is annyi...

A street workoutnak is annyi haszna van a való életben, mint a testépítésnek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
annyi biztosan... attól függ mi hasznát latod a testépítésnek, a való életben?
2013. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem sokat
2013. jún. 4. 11:09
 3/8 aikiboxer ***** válasza:
Akkor még annyi sincs, mint a gyurmázásnak.
2013. jún. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igaz mióta elkezdtem a súlyzós edzésemet, azóta fojamatosan fogyok, úgyhogy a gyúrásomat egyenlõre nehézkes lenne testépítésnek nevezni, de azóta megszûnt a folyamatos hátfájásom, jobb az állóképességem, meló után sem dögfáradtan esek be az ágyba mint régen, tehát nem mondanám, hogy a való életben haszontalan lenne....
2013. jún. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

" igaz mióta elkezdtem a súlyzós edzésemet, azóta fojamatosan fogyok, úgyhogy a gyúrásomat egyenlõre nehézkes lenne testépítésnek nevezni, de azóta megszûnt a folyamatos hátfájásom, jobb az állóképességem, meló után sem dögfáradtan esek be az ágyba mint régen, tehát nem mondanám, hogy a való életben haszontalan lenne...."


Nyilván nem így értettem, hanem a "krízishelyzetekre" amikre valójában edzünk. A szekrénycipeléstől egészen a busz után futásig. Melyik a használhatóbb?

2013. jún. 4. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:
sw
2013. jún. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, hogy valójában krízishelyzetre edzünk, jó hogy szólsz. Igazából aki eddig nagyon tunya volt, nagyon vékony, vagy nagyon kövér, annak már az edzés ténye is sokat segít, mindegy, hogy mit edz. Amúgy meg érvényes az alapszabály, hogy mindenki abban jó, amit gyakorol. Ha tárgyakat emelget, akkor abban. Ha kardiózik, fut edzés mellett, akkor abban. Ha kihagyja, akkor marad a gyári szint, ami olyan, amilyen, vagy akár romlik, sőt, inkább romlik. De a standard testépítés tartalmazza a kardiót is, ha nem tudja mozgatni az izmait, akkor rosszul csinálta. Ebből meg nem lehet mit levonni a testépítést illetően.

Tehát én azt mondom, mindegy.

2013. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Önvédelemben annyi haszna van, hogy jól be égeted magad.


[link]

2013. dec. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!