Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan fogjak neki a testépíté...

Hogyan fogjak neki a testépítésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A célom: A célom nem az, hogy "igazi" testépítő legyek. Szeretnék izmosabb lenni, ez alatt azt értem, hogy a cérnaszál és a gyurma között van. Azaz állapot ami szép még. Szerintem értitek... :D


Az adottságaim: elég magas vagyok 190 cm körül és elég vékony vagyok.


A lehetőségeim: nincs pénzem kondira, de otthon vannak súlyzóim. Azt hiszem max. 10kg-s.


Szerintetek, hogy fogjak neki? Milyen kajákat egyek? Edzés tervet tudtok ajánlani?


Kösz szépen.


16/F


2010. nov. 24. 16:12
 1/7 anonim válasza:
Mindjárt jön Saten pajtás és belinkel csomó okosságot, azokat olvasgasd első lépésként. Egészen addig, amíg maradéktalanul meg nem érted, hogy hogyan működik a tested! :)
2010. nov. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
16:45 Köszi a válaszodat! Nagyon várom Saten okosságait. :D
2010. nov. 24. 17:17
 3/7 Böse ***** válasza:

Tipikus kezdő, első mondata: nem akarok túl izmos lenni. Ez kb olyan mint ha azt mondanád az általános iskolában a tanárnak, hogy nem akarok doktorálni. Nonszensz. Na mindegy. Hát sajnos azt kell mondjam hogy 10 kiló az szinte semmire nem jó, max bicepszezni meg vállazni. A súlyzózás lényege éppen az volna hogy nagy súlyokkal tudsz dolgozni, amire a 10 kg nem elég.

Amíg nem jutsz le egy normális edzőterembe (az iskoládban nincs?) addig csinálj saját testsúllyal végezhető gyakorlatokat: fekvőtámasz, húzódzkodás, tolódzkodás, guggolás, kitörés, lábemelés stb.

És olvass utána a dolgoknak, senki nem fog téged ingyen kioktatni!

[link]

2010. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%

Pénzem nincs kondira, meg étrend kiegészítőkre... De mittomén converse cipőre, meg bebaszni minden hétvégén, vagy kocka f@szságokra költeni van? Ha ezekre sincs, akkor nincs gáz, de, ha van, akkor lenne kondira is, csak másra költöd...


Egyébként fejlődni nem fogsz szar kaja, és otthoni edzés mellett.

2010. nov. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Otthoni edzéssel is lehet eredményeket elérni.

Én pl 2 hete kezdtem el úgy hogy volt egy edzéstervem és egy súlyzóm.

Bár mellé egy testépítő haveromtól kaptam egy nehezebb súlyzót és egy rudat ami nem túl könnyű és ő mondta hogy elég látványos eredményeket tudok elérni vele.

És ha kezdő akkor nem kellenek nagy súlyok mert túlságosan megerőlteti magát.

Elég kezdőnem a 10 kiló csak szerezz valahonnan otthoni edzéstervet.

2010. nov. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállásal sehova se fogsz jutni.
2010. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

20:49


"nem kellenek nagy súlyok mert túlságosan megerőlteti magát"

Pont az a lényeg h nagy súlyokkal told, max 10et tudj belenyomni ha izmosodni akarsz, ha már megvan az izmod akkor kell kicsi súly és azzal szálkásítasz..

Amúgy ahova én járok kondizni ott a nagy gyúrósok azt mondják hogy akkora súllyal dolgozz amibe 6-8at tudsz belenyomni...

2010. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!