Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy fogjak hozzá? Mit csinálo...

Hogy fogjak hozzá? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék. 170cm és 82,5kg vagyok. 91ről fogytam nemrég 75re, de ennyire visszahiztam és most akárhogy próbálkozok, képtelen vagyok fogyózni. Ha csinálom is egy héttől tovább nem megy. Kész konditerem van már itthon, tornázni, mozogni sem vagyok lusta.

Egy hónapja nem is dolgozok, és szeretnék úgy új munkahelyre kerülni hogy leadok pár kg-t.

23 éves csaj létemre nem akarok igy élni. Voltam már 65-68kg is...és biztos a sok sport meg fogyókúra miatt amit már eddig csináltam én látok sok izmot is magamon, nem az a puhány csaj vagyok.

Már annyi mindenkinek irtam hogy segitsék,vagy adjanak tanácsot, de ki nem állhatoma spec, étrendeket, valaki szerint 1400kcalt egyek más szerint 1200-t de érdekes hogy még mindig egy helyben állok.

Olyan jó csaj lehetnék, mert nincs rossz alakom, sőt a melleimet is megcsináltatnám, mert kezdi megviselni az állandó fogyás hizás, de segitsen már valaki. Mondja meg mit tornázzak, mit egyek, mi normális mi nem az.

Nagyon érdekelnek a fitnesszel kapcsolatos dolgok, de előbb le kellene dolgoznom a fölösleget, és aztán szeretném szépen kidolgozni a testem. Ez az álmom, soha nem irtam még igy le.

Emailen keresztül bárki felveheti velem a kapcsolatot, egy szigoru online barátra van szükségem mindegy férfi vagy nő aki minden kérdésemre válaszol és hajlandó segiteni nekem, anélkül hogy lehetetlent kérne tőlem. Ki tudja, még egy jó barátság is kialakulhatna...

Szóval irjatok!


2011. márc. 7. 10:29
 1/1 SzilKa válasza:

Szia!


Miért nem kéred szakértő segítségét? Egy jó edző egészen biztos tudna segíteni Rajtad személyre szabottan, nekem is bevált!

2011. márc. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!