Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Peak Micellar Casein tömegnöve...

Peak Micellar Casein tömegnövelésre jó?

Figyelt kérdés

alapból a termék diétázásra, fogyásra van kitalálva ha jól tudom.

Én úgy szeretném szedni mint azokatba fehérjéket amik izom növelésére vannak kitalálva.

(ui.:a fehérjét kaptam valakitől akinek nem volt rá szüksége de én tömeget akarok növelni)

Válaszokat előre köszönöm. :)



2014. márc. 2. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem úgy működik, hogy az egyik fehérje izomtömegnövelésre, a másik meg szálkásításra való.

Ez egy lassú felszívódású fehérje, akkor lehet igazán hasznos, ha sokáig nem tudsz rendes kajához jutni. Felhörpintessz ebbő 1-2 adagolókanálnyit, és ez több órán át fehérjével látja el a szervezeted. Erre a legjobb példa az alvás.

Tehát ez a fehérje nagyon jó az alvás előtti utolsó étkezésnek.

2014. márc. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem. De hogyha úgy szedem hogy rendes étkezés mellett, mondjuk edzés után akkor úgy tudok vele tömeget növelni?
2014. márc. 2. 10:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Edzés utánra gyors felszívódású fehérje, azaz valami tejsavó kell, a casein lassú felszívódású, esti, lefekvés előtti fehérjeként tartják számon
2014. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha reggel enném? És mellette rendes étkezés. Akkor ugye egész nap szívódik fel. Úgy lehetne vele tömeget növelni?
2014. márc. 2. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:

Én mindenképp este használnám fel.

Ha reggel is szeretnéd fogyasztani, akkor én úgy csinálnám helyedben, hogy fele-fele arányban keverném tejsavófehérjével, így reggel azonnal fehérjéhez jutsz, de nem is fog azonnal felszívódni az összes.

Edzés utánra, mint ahogy a másik hozzászóló is írta, nem jó.

2014. márc. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!