Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fehérje gondok, összezavarodta...

Fehérje gondok, összezavarodtam tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon sok kérdést és választ átolvastam már, de még mindig összevagyok zavarodva. 21/L vagyok, 56 kg 172 cm. Szeretnék nőiesen izmos és feszes testet, ezért heti 3x járok edzeni (2 sulyzos, egy kardio) és nagyon oda figyelek az étkezésre is.

Az a kérdésem, hogy milyen fehérjét vegyek? Nem márka érdekelne hanem az, hogy melyik hasznosabb. Edzés után gyors felszívódásút, vagy estére vacsi helyett caseint? Esetleg mindkettőt érdemes? A többi napon amikor nem mozgok is kell valamelyik? Túrót, halat, csirkét.. Stb ugyanúgy eszem, igazából az édesség iránti vágyamat is csökkenteni szeretném vele.


Köszönöm a segítséget előre is!



2013. dec. 17. 01:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem miért zavarodtál össze? Nem ír itt senki ellentétes dolgokat. Mindig azt írjuk, hogy legfontosabb az edés utáni tejsavóprotein. Ezt kell venni. Utolsó kajára pedig mehet a túró, amiben kazein adja a fehérjét. Reggel tejsavóprotein + zabpehely, napközben mehetnek a húsok, tojás. Ennyi a nagy okosság, nem kell ezt túlgondolni és belezavarodni.:)

Ja és minden nap meg kell lenni a 2g x ttkg fehérjének, nálad ez ugye napi 110g fehérje. Pihenő napon is!

2013. dec. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!