Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzem fel magam nyárra?...

Hogyan edzem fel magam nyárra? Tömegnövelő?

Figyelt kérdés
Vékony testalkatú 15 éves fiú vagyok, heti 3-szor tudok edzeni járni, mert ennyit enged meg az időm iskola mellett. Mivel nyárra szeretnék izmosabb lenni, gondoltam kicsit bekeményítek, de nem tudom mivel kezdjem. Tömegnövelővel fel tudok szedni pár kilót? 178cm magas és kb 55 kg vagyok. Valami olcsóbbat,ha van, amennyit a pénzem megenged.

2014. márc. 1. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenki nyárra akar megizmosodni 3 hónap alatt... Egyébként olvasd el a Sárga kapszulát!
2014. márc. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fogadd meg az egyes tanácsát
2014. márc. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ok, köszi a gyors tippet!
2014. márc. 1. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
4-5 hónap alatt ha minden perfekt szép eredmény összehozható. Július végére.
2014. márc. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne a tömegnövelőre alapozz,mert az csak kiegészíti a kajádat.Ha az nincsen meg akkor nemigen lehet fejlődést felmutatni.A másik meg,hogy az elképzelés,miszerint yárra kigyúrod magadat és úgy maradsz téves.Ha abbahagyod,elmegy a forma.De alapvetően 3-4 hónap altt lehet elég szép eredményt felmutatni,ha jó kaja,és az eddzés is stimmel.
2014. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!