Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől lehet ez a dolog? Többi...

Mitől lehet ez a dolog? Többi lent. Légyszíves olvasd el.

Figyelt kérdés

egy kb hónapja tesi órán szertornáztunk.mindig csinálok minden eddig semmi panasz nem volt. és valahogy bukfenc után éreztem, hogy hopsz ez nem volt jó elkezdett fájni a csuklyás izmom (hátsó részének az alsó része) meg a hátsóváll részem. így tudtam körbe határolni..

aztán ráhagytam a kondit. pihentettem, bevolt kenve minden este. 2 és fél hetet pihentettem(tesi természetesen volt de nem bukfenceztünk). jó lett kb 1-1ésfél pihenés után. megint elkezdett fájni nyilall vagy nem tudom hogy mondjam...

kis súlyokkal edzek visszaszokás képen... valamikor tök jó meg nem is fáj valamikor meg benyilall nagyon...

mitől lehet?

gerincferdülésem van.Doki ajánlotta az edzést.

eddig nem volt ilyen panaszom.

mitől lehet? mit csinálhatok neki amitől javulhat?:O



2014. febr. 24. 20:01
 1/2 anonim válasza:
Nyugi a gerincferdülés nem nagy dolog. Nálunk ezekre külön óra van. Általában úszni szoktak, meg a tornateremben gyakorlatokat végeznek.
2014. febr. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

világ életembe sportoltam. doki ajánlotta a kondit. azóta mondhatjuk életemmé vált.

de a vállam mitől lesz jobb ezt szeretném tudni.

2014. febr. 24. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!