Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vékony vagyok, de nő a hasam...

Vékony vagyok, de nő a hasam mit tegyek?

Figyelt kérdés
Világéletemben vékony voltam. Pár hónapja rákaptam az edzésre és meg is látszik az eredmény. Egy gondom van. Az utóbbi pár héten visszaesett az edzésem gyakorisága és kicsit "megpocakosodtam". Mostmár a lábemelések után nem látszanak egyáltalán a kockák. (Nem vészes, de jobb most cselekednem, mint később.) Mit tehetnék ellene az ütemes testgyakorlás mellet? 21/F
2014. febr. 23. 12:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 175 cm magas és 67 kiló vagyok. A fegyencedzést csinálom.
2014. febr. 23. 12:17
 2/6 anonim ***** válasza:
A fegyencedzéshez nem tudok hozzászólni ,de a kajád rendben van? aerobozol?
2014. febr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Miért aerobozna, ha tömegel?

Amúgy tömegelés alatt jönni fog a zsír is. Az étrendet rendbe kell rakni és akkor nem olyan nagy mértékben.

2014. febr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

őőőő ,hol is írja,hogy tömegel?

Amúgy meg ennyi infóból...szóval én csak kérdeztem ,de igen az étrend marha fontos

2014. febr. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ráadásul ezt a fegyencedzést honnan szedtem? Gondolom meg volt nyitva egy másik kérdés is sry
2014. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Világéletemben vékony voltam. Pár hónapja rákaptam az edzésre és meg is látszik az eredmény."


Ebből nem épp a szálkásítás jön le :)

2014. febr. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!