Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondi fejlődés?

Kondi fejlődés?

Figyelt kérdés

Nos hát magamról 17 éves vagyok 175 cm és 68 kg, ami érdekes hogy 1 hónapja még 62 kiló voltam, és ez a tömeg szerintem minimális zsírral jött rám. Tömegnövelő fázisban vagyok, rengeteget eszek, étrendem:

-fél 7: zabpehely + egy adag wpp (mega daily one)

-9 óra: suliban 100 g tonhal + saláta

-11 óra: 100 g tonhal + rizs (jó szag van tőle a teremben:) )

-13 óra: büfés csirkés szendvics

-15 óra: itthon kb 200g csirke + rizs (utána 3db Arthro Guard, egy kapszula omega 3)

-17 óra: edzés után egy adag wpp

-19 óra: 250 gramm sovány túró

Szerintetek elkezdjek egy kreatinkúrát? Crea-bombon gondolkozom.



2014. febr. 21. 13:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Kreatin kúrát még nincsen értelme elkezdened, az még egy jó ideig ráér. Viszont edzés után már nem eszel szénhidrátot, ha jól látom. Ez nem javasolt, a turmixba is tehetnél egy 40-50g gyors ch-t, és edzés után kell még egy rendes étkezés. Szóval turmixba ch, 19 órakor egyél még rendesen, és lefekvés előtt pedig a 250 gramm túró. Ja, és az a +6 kiló. Hát, ha az valóban 6 kiló, abból nagyon sok zsír. Nem lehet, hogy inkább elnéztél valamit, vagy más időpontokban méreckedtél, vagy valami egyéb, mert

az a 6 kiló brutál sok, és azt a zsír mennyiséget ( havi 1 kiló izom jön fel legfeljebb) meglátnád már a tükörben.

2014. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja igen a nem irtam oda a wppt zabpehellyel iszom.
2014. febr. 21. 13:34
 3/8 anonim ***** válasza:
ha a fent említett turmixot edzés után iszod zabpehellyel, akkor pont a legjobb előnyét rontod el, a gyors felszívódást!
2014. febr. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
En is ezen csodalkozom hogy 6 kilo rengeteg, erzem hogy jott ram zsir de szerintem nincs az 5 kilo. Hasam meg mindig kockas, mondjuk kicsit elhalvanyult az also hasizmom. A lenyeg hogy megyek felfele kiloban aprilistol szalkasitok lehet hogy lesz mit:) ahoz kepest amennyit ettem most rengeteget kajalok:) Regen (2 eve) azt hittem hogy csak siman fekvozok, felulesezek es izmos leszek tole:D:D Kajan nem is gondolkodtam, mondjuk mar terembe jarok.
2014. febr. 21. 13:44
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor beruhazok egy carb-f be
2014. febr. 21. 13:45
 6/8 Osynho ***** válasza:
Szerintem ráérsz jövő áprilistól szálkásítani. ;-)
2014. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az lesz ezen meg gondolkodok attol függ hogy milyen lesz a hasam:D:D
2014. febr. 21. 14:19
 8/8 A kérdező kommentje:
nyárra kell a pinamágnes kockahas!:D:D
2014. febr. 23. 20:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!