Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasizmot hány hónap alatt...

Hasizmot hány hónap alatt csinálhatok?

Figyelt kérdés
Mindennap 25-öt nyomok le.. vagy ez kevés? Ti mennyit ajánlatok? És hány hónap alatt csinálhatok hasizmot? Viszont túlsúlyos vagyok, próbálok lefogyni, jelenleg 68 vagyok. Másik kérdés hogy ha lefogyok akkor az arcom is átalakul? Mert kitágult:(. Na szóval hány hónap alatt lenne meg ez a hasizom és mennyit csináljak ahhoz hogy elérjem? Mindenkit felpontozok:)

2014. febr. 20. 20:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Először is keress a youtube-on hasizmos videókat, azok nagyon kemények, és ha azokat minden nap megcsinálod, akkor hamar meg lesz.
2014. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Hasizmot nem tudsz csinálni, ha neked nem fejlődött ki, akkor megszívtad, durva prune belly szindrómád lehet. Csinálni úgy tudnál, ha tnaulnál sokat, főleg genetikát, génsebészetet, génaktivációt, aztán fognál néhány őssejtet, és az izom szöveteinek irányába differenciáltatnád őket. Ha megvan az alakhoz a templát, ki is tudod fejleszteni belőle a hasizmot, már csak megfelelő környezet kell a fejlődéshez, egy mesterséges méh, vagy egy host. Bár ez a tehcnológia még gyerekcipőben jár, mire te felnősz, már tlaán érdemben is hozzá tudsz tenni. Hajrá!
2014. febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
én csináltam már hasizmot, a hagyományos módon... egyszerre kettőt is, ikrek lettek... igaz mindkettőhöz tartozik egy egy kis ember is, szóval nem csak hasizmot csináltam, hanem minden mást is...
2014. febr. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

én inkább a hasprést ajánlom és nem 25-öt hanem végkimerülésig akár

nézd :

[link]

2014. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Sehogy mivel nincs helyi zsírégetés, példáúl ha valaki 170 centi magas és 130 kiló magyarúl zsírdisznó, megcsinálhatja napi 200-is, max szét törne a gerince.


Diétával kemény kardió edzésekkel fokozatosan "faragod" le magadról a zsírt és ha már csak egy kevéske van, akkor már eleve látszik picit a hasizom és olyankor még pluszban rá gyúrsz még.


Az a 25 az nagyon kevés, az inkább ilyen baleset utáni gyógytorna,

2014. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Zsírégetésre pont nem a kemény kardió edzés a legalkalmasabb, de mindegy.
2014. febr. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát akkor mi ?
2014. febr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

az aerob tartományban végzett edzés;)


a kardió mint a neve is mutatja Kardiovaszkuláris tartomány, egy magasabb intenzívebb de rövidebb periódusban végzett forma , szív-érrendszer tüdő stb fejlesztését célozza meg

2014. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pontosan. Minél keményebb a kardió, annál kevésbé nyúl hozzá majd a tested zsírraktáraihoz, tehát csak rúgsz magadnak egy öngólt. Nagyon jó állóképességed lesz, de ha neked az a célod, hogy minél hatékonyabban égesd a zsírt minél kevesebb izomvesztéssel, akkor pont nem javallott agyba-főbe a kardiót nyomni.
2014. febr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mindenkit felpontoztam!:)
2014. febr. 21. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!