Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek neki a konditer...

Hogyan kezdjek neki a konditermi edzésnek?

Figyelt kérdés

Nagyjából 1 évvel ezelőttig nagyon vékony voltam(190/60),azóta keveset is nőttem már,elkezdtem rendszeresen táplálkozni és otthon edzettem(elsősorban fekvőtámasz),így most a 193 centimhez olyan 77 kiló vagyok.

A karjaim elég vékonyak,a mellkasom is satnya,szeretnék ezen változtatni.Vettem konditermi bérletet,de hogyan kezdjek neki az egésznek?

Hány kg-mal kezdjem a súlyokkal(egykezes,fekvenyomás),illetve mennyi ideig csináljam a gyakorlatokat,milyen sorozatokban?

Ezek mellé milyen gyakorlatokat végezzék?

Sajnos edző jelenleg nincs a teremben,így nem tudtam segítséget kérni :S


2014. febr. 19. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
biztos vannak ott olyanok, akik tudnának segíteni..kicsi súlyokkal kezdj, azt magad fogod tudni mennyi amit úgy érzel h elég jól megy. és úgy kezdj neki, hogy belemegítessz:D több segítséget így nehéz adni. eddz olyannal aki tud segíteni is neked.
2014. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Átmozgató edzéstervel kezdj! És olvasd el a Sárga kapszulát.
2014. febr. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
keress egy olyan termet ahol van edző és ott kezd el edzeni. kövesd az étrendet amit megadnak
2014. febr. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!