Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha sohasem edzettem még,18...

Ha sohasem edzettem még,18 hét alatt el lehet érni egy strandképes testet mindennapi edzéssel és mindenféle fehérjepor és ehhez hasonlók nélkül?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, kb 85 kiló, szóval nem vagyok kövér... kis felesleg a hasamon, viszont semmi izom :D
2014. febr. 16. 13:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

7-es, ez elég hülye kérdés...

szerinted mi az, hogy látványos? :D

én 3 hónapg edzettem, de akkor maximálisan figyeltem mindenre(előtte rengeteget olvastam+ van egy személyi edző barátom, együtt edzettünk), grammra pontosan számoltam mindent,

így jött fel rám 11 kiló, úgy,hogy a testzsírszázalékom csökkent!!

OKoskodók kedvéért, ez nem egyenlő azzal, hogy fogytam zsírból, nyilván nem.


Aki nem látott egy ideig, mindenki határozottan észrevette, hogy edzek.


Ezt cask azoknak a lelombozó embereknek írom, akik azzal jönnek, hogy 3 hónap cask átmozgatásra jó -.-"


Én se azt mondom, hogy csodát várjon, de azért ez így hülyeség , azért mert neki nincs lehetősége mondent megtenni a fejlődés érdekében ,még nem lehetetlen full kezdőként havonta 3-4 kilókat felszedni, persze cask az első pár hónapban.

2014. nov. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Osynho ***** válasza:
Még mindig nem definiáltátok. A kérdésem pedig nagyon is ül.
2014. nov. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
amit észrevesz olyan ember, aki nem tudja, hogy edzel = látványos :D
2014. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!