Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha sohasem edzettem még,18...

Ha sohasem edzettem még,18 hét alatt el lehet érni egy strandképes testet mindennapi edzéssel és mindenféle fehérjepor és ehhez hasonlók nélkül?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok, kb 85 kiló, szóval nem vagyok kövér... kis felesleg a hasamon, viszont semmi izom :D
2014. febr. 16. 13:13
1 2
 1/13 Osynho ***** válasza:

Mit jelent számodra a strandképes test?


Olvass kicsit a témában. Étkezés, edzés, stb. Pl a "mindenféle fehérjepor és ehhez hasonlók" témában se ártana ismereteket szerezned. :)

2014. febr. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezzel a tudásszinttel nemnagyon. Olvass kicsit utána, sárga kapszula sokat segíthet ( [link] regisztráció után letölthető, vagy google, vagy android market)
2014. febr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A fehérje por az egy étrendkiegészítő. Ha nincs meg az elegendő fehérje bevitel akkor azzal pótolni tudod, valamint edzés után jó, mert gyors felszívódású.
2014. febr. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85kg,kicsi felesleg, semmi izom. Akkor te miből állsz? Bőr+ csontok és a 2 közt beton,csokitorta vagy esetleg mentolos cukorka?
2014. febr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vagy 2 és fél méter a srác. Amúgy kérdésre válasz, persze, mindenki ezt csinálja, ezért látsz nyáron csak izmos férfiakat és formás hölgyeket...


Három hónap az úgy elég kb. az átmozgatásra, amíg a tested kellőképp hozzászokik a terheléshez. És az edzéstől a felesleg se fog eltűnni a hasadról. Vagy áss bele a témába rendesen, vagy hagyd az egészet, és gyúrjál inkább észre (a kettő nem zárja ki egymást)!

2014. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

utolsó azért ne túlozz, alkat kérdése is, azért 3 hónap alatt lehet látványosan fejlődni is.

De ez tleg sok mindentől függ meg soat is kell érte tenni.

2014. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Osynho ***** válasza:
Általánosságban beszéltek. Mi az, hogy látványos? Mi az a strandképes test?
2014. febr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ilyen a strandképes test [link] :P
2014. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem meg ez: [link] XD
2014. nov. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Na várj... Azért az nem mindegy, hogy fiú vagy e vagy lány!!!
2014. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!