Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Megéri megvenni a fegyencedzést?

Megéri megvenni a fegyencedzést?

Figyelt kérdés

én barom véletlen az edzésnaplós kiadást rendeltem meg abban meg ugye nincsenek leírvahogy hogyan kell csinálni rendesen.Habár megtaláltam neten pdf-ben,de az nem ugyanaz.

Szóval megéri azt a 4ezer forintot? megjegyzem hogy 17 vagyok nem kapok zsebpénzt és nincs munkám egyedüli bevételem a sz.nap,karácsonyi ajándék borítékok.


2014. febr. 13. 16:59
 1/6 Valter6672 ***** válasza:
Megéri-e? Azt te tudod. Én nem venném meg. Neten mindent megtalálok, amire szükségem van. Max akkor veszek ilyen cuccokat, ha valakit támogatni akarok.
2014. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha netről le tudom tölteni, akkor nekem nem éri meg.


Neked sem, de most már mindegy.

Netes vásárlástól elállhatsz (jog).

2014. febr. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
antikváriumokban is szokott lenni 1500 körül,ha sokallod rá a 4et.
2014. febr. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából sokkal több okosságot lehet összegyűjteni máshonnan, a netről, ha olvasgatsz, annak a fegyencedzés könyvnek igazából semmi értelme.
2014. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Netről azért lehet sokat okosodni, mert az interneten is elérhető a fegyencedzés.
2014. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, semmi értelme a fegyencedzésnek, mert csak annak lesz haszna belőle, aki csinálja.
2014. febr. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!