Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a fehérje jó lesz tömegnöve...

Flevi kérdése:

Ez a fehérje jó lesz tömegnövelésre? Vagy kell egyáltalán tápkieg?

Figyelt kérdés

[link] 3-4 hónapja edzek. (15/fiú/54 kg) Elég szépen fejlődök, már látszódik az eredmény. A kajám olyan átlagos, eszek, amennyi fehérjét csak tudok, de nincs kifejezett étrendem. Edzés után szoktam enni két-három tojást, sonkát, virslit, meg kenyeret. Ha így folyatom, fejlődök tovább? Bazi nagy dilemmába vagyok ezzel a fehérjeporral. Valaki azt mondja kell, valaki meg hogy nem, meg a szüleim se akarják nagyon engedni. Most akkor ezzel a kajálással és jó edzéssel is fejlődnék tovább, vagy kéne tápkieg? Nem akarok azért az a bazi kigyúrt állat lenni, az szerintem már ronda, én csak szimplán erős, kidolgozott testű szeretnék lenni, ami kb. már meg is van, csak még erősebb akarok lenni. Lehet most így egy kicsit össze-vissza írok, bocsi. Meg én alapból szálkás testalkatú vagyok. Most akkor mi legyen?

Előre is köszi!



2014. febr. 13. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:

edzés előtti 2-3 órában eszel fehérjét akkor sokkal effektívebb, többet fog érni az edzésed, mintha utánna ennél fehérjét. bár amit te felsoroltál termékeket se tartalmaznak túl sokat.

ilyen idősen szerintem ha nem edzel minden másnap minimum egy órát felesleges a turmix, persze ártani nem árt. enélkül is tudsz fejlődni és attól, hogy ezt innád még nem lennél "bazi kigyúrt állat".


kis művelődés:

[link]

2014. febr. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na most először is:


nincs étrended. Hogy akarsz étrend kiegészítőt venni így?

Állíts össze egy normális tömegnövelő étrendet (sárga kapszula, body.builder alapismeretek, gyakorikérdések keresőkéje).


Ha már megvan az étrended, ami tartalmaz 2 ttkg fehérjét, 4-5 ttkg ch-t, 1ttkg zsírt és jó alaposan utána olvasol a dolgoknak, illetve beszerzel multivitamint, akkor gondolkodj a kiegészítőkön!

Mert jelen pillanatban NINCS MIT KIEGÉSZÍTENI, vágod..?


A másik dolog: " Nem akarok azért az a bazi kigyúrt állat lenni, az szerintem már ronda, én csak szimplán erős, kidolgozott testű szeretnék lenni."


Asszed ez úgy megy, hogy megiszol egy adag tejsavófehérjét(pl a fent linkelt) és hoppsza kigyúrt állat leszel? Bárcsak ilyen könnyen menne! :D Ez hónapok köhm... évek munkája kispajtás. Étrend nélkül erős sem leszel, nem hogy kigyúrt állat...


Alleszcuzammen:

[link]


Itt a hétvége, hajrá!

2014. febr. 13. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A fejlődéshez dióhéjban megfelelő mennyiségű tápanyag kell. Ennek elérésében segít a fehérje poralakú kiegészítésként, mert azt könnyű elkészíteni és meginni. Igazából ugyanolyan tápanyag, mint a többi étel, tehát nem csodaszer, és nem kell valami extraként kezelni.


Amúgy a linkelt fehérje a céljára természetesen tökéletesen megfelel.

2014. febr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval ez a fehérje jó lesz tömegnövelésre, és nem baj, ha edzésnapokon reggel és edzés után iszok, pihenőnapokon pedig csak egyszer? Spórolni akarok vele, nincs túl sok pénzem...:D
2014. febr. 13. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:
ugyan ennyibe kerül a basic whey is kb ugyan ezt tudja csak nem zsákosfrofó kivitelben
2014. febr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!