Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tomegelésnél ha az esti...

Tomegelésnél ha az esti étkezést 100%wpp-vel helyettesítem, mit kellene még hozzátennem, gondolom valami lassú ch-t, de nem találok otletet!?

Figyelt kérdés

2014. febr. 12. 06:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%wpp+túró? lefekvés előtt már nem kéne ch, de ha te ragaszkodsz hozzá akkor zabot.
2014. febr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt, túró a casein tartalma miatt vagy casein fehérje,(hosszabb a felszívódása) de szerintem a whey se rossz lefekvés előtt. Szénhidrátot viszont felesleges bevinned, a szervezetednek elég a fehérje, este felé próbálj kevesebb CH-t bevinni. Gyors CH csak edzés után, lassú meg estére megint csak felesleges. Glutamin egy 5g vagy/és BCAA bár ezeknek inkább diétában látom több értelmét. Gondolom esti étkezés alatt nem a 7 órási kaját érted. :)
2014. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

180cm 68kg vagyok,szóval elég sovány alkat. 140g fehérjét és 450g ch-t viszek be egy nap. (igen,tobbet mint kellene,de tomegelek és rám nehezen megy a súly )


7 étkezésem van egy nap.


06:00 zabpehely + 100% wpp

09:00 csirkemell + rizs + zoldség + multi pro plus

12:00 csirkemell + tk kenyér + zoldség

15:00 csirkemell + rizs + zoldség

(álltalában 16:30-ra megyek edzeni,előtte bedobok kettő banánt és heti 1x war machine)

18:00 100% wpp + vitargo crx

19:00 harcsa + zabpehely + zoldség

22:00 !Ez lenne az utolsó étkezésem. szóval ide megfelel a 100% wpp és tegyek túrót ? nem lesz akkor kicsit sok a fehérje ? esetleg gondoltam arra,hogy veszek egy 2,35gr caseint és az elég lenne 5 hónapra.

2014. febr. 12. 12:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Így késő este ne szénhidrátozz. Tömegelésnél vannak akik 2,5-3 testsúlykgot szednek fehérjéből, nem lesz sok a fehérje, ha este túrót is eszel a turmix mellé. Igazából a sima tejsavó is elég lenne estére, ha megvan a napi kcal beviteled. Ha ragaszkodsz a lassabb felszívódáshoz, akkor 100g túróban majdnem annyi (casein nagyrészt) fehérje van mint egy shake-ben szóval akár 100g túrót is tolatsz.(figyelj, hogy ne legyen zsíros) De ha veszel estére egy casein fehérjét az se rossz megoldás. Számolgasd ki, hogy jön ki anyagilag, de a csak tejsavó, tejsavó+túró, csak túró, csak casein mindegyik megoldás jó. Nem reklámként de a stillmassnak egész jó árai vannak...nézz körül neten.:)
2014. febr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!